Sprej SEDORY MEN Longtime lover 15 ml

13,40 

Katalógové číslo: 4024144611577 Kategória:

Popis

Páni, predĺžte svoje sexuálne zážitky čo najdlhšie a to vďaka jedinečnému spreji SEDORY MEN Longtime lover 15 ml! Sprej obsahuje látky z aloe vera a ginkgo biloby, ktoré sa postarajú o znecitlivenie penisu a to nevedie k ničomu inému, než k vytúženému dlhšiemu postaveniu vášho intímneho kamaráta. Ginkgo navyše pokožku prekrví a vyživí. Zľahka naneste 2 až 3 krátkymi strieknutími spreja pred pohlavným stykom na povrch penisu. Po pohlavnom styku intímnu oblasť umyte a nezabudnite, že liek je určený len na vonkajšie použitie!

Prečo si vybrať sprej SEDORY MEN Longtime lover 15 ml:

špeciálny sprej pre mužov
má znecitlivujúce účinky
oddiali vyvrcholenie a tým predĺži erekciu
ľahko sa rozotiera
pekné balenia sa ľahkým dávkovaním pumpičkou

Parametre:
Obsah: 15 ml
Zloženie: Aqua, Propylene Glycol, Glycerín, Laureth-9, Phenoxyethanol, Ethylxylglycerin, Aloe Barbadensis, Leaf Juice Powder, Ginkgo biloba Leaf Extract

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sprej SEDORY MEN Longtime lover 15 ml

Cena za Sprej SEDORY MEN Longtime lover 15 ml je 13.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sprej SEDORY MEN Longtime lover 15 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sprej SEDORY MEN Longtime lover 15 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4024144611577.

Produkt Sprej SEDORY MEN Longtime lover 15 ml nájdete v kategórii

Feromóny pre mužov - Výber feromónov pre mužov, ktoré môžu pomôcť zvýšiť príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partneriek alebo žien. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, ako napríklad zvýšenie chuti na… Podobné produkty: Parfém Eye of Love CONFIDENCE s feromónmi pre mužov 10 ml, Kvapky ERO VOLUME SPERMA + MEN 30 ml, Toaletná voda RUF TABOO EQUIVOQUE FOR HIM AND HER 50 ml, Parfém SECRET PLAY Apolo s feromónmi 20 ml