Feromóny DESIRE Invisible bez parfumu – pre mužov

4,79 

Katalógové číslo: 5907662350991 Kategória:

Popis

Pánsky parfum s feromónmi prémiovej kvality z kolekcie DESIRE INVISIBLE, ktorá u týchto parfumov výrazne zvýšila obsah feromónov. Avšak, budete okamžite cítiť tú magickú silu príťažlivosti opačného pohlavia. Parfumy s feromónmi sú jedinečné v tom, že posilňujú a zvyšujú príťažlivosť, dávajú Vám oslobodzujúci pocit a zbavujú stresu. Tento parfum je bez vône, čo znamená, že je kompatibilný so všetkými druhmi kozmetiky či parfumov. Aplikácia je veľmi jednoduchá, pomocou guľôčkového aplikátora stačí pár ťahov po pokožke – napríklad: za ušné lalôčiky, na krk, paže či zápästia a výsledok sa dostaví behom chvíľky.
Ideálny ako darček, kedy je ťažké si vybrať vôňu!.

Prečo si vybrať feromóny DESIRE Invisible bez parfumu – pre mužov:

feromóny pre mužov prvotriednej kvality
diskrétne mini balenie
parfum je bez vône – ideálny v kombinácii s vašim obľúbeným parfumom
vhodné ako darček
ľahké nanášanie pomocou guľôčkového aplikátora

Parametre:
Obsah: 5 ml
Složenie: Propylenglycol, Feromon
Upozornenie: neužívajte vnútorne!

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Feromóny DESIRE Invisible bez parfumu – pre mužov

Cena za Feromóny DESIRE Invisible bez parfumu – pre mužov je 4.79 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Feromóny DESIRE Invisible bez parfumu – pre mužov dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Feromóny DESIRE Invisible bez parfumu – pre mužov – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5907662350991.

Produkt Feromóny DESIRE Invisible bez parfumu – pre mužov nájdete v kategórii

Feromóny pre mužov - Výber feromónov pre mužov, ktoré môžu pomôcť zvýšiť príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partneriek alebo žien. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, ako napríklad zvýšenie chuti na… Podobné produkty: Parfém SECRET PLAY APOLO s feromónmi pre muža 50 ml, Parfém SECRET PLAY Apolo s feromónmi 20 ml, Parfém MAI PHERO PERFUME MASCULINE 30 ml, Parfém Eye of Love ROMANTIC s feromónmi pre mužov 10 ml