RUF Taboo Domination Magnetic Perfume for Men 50ml

13,57 

Katalógové číslo: 3548960020180 Kategória:

Popis

Páni, hľadáte parfum, ktorý vám odhalí nový erotický rozmer? Pre všetkých gentlemanov predstavujeme parfum pre mužov RUF TABOO DOMINATION FOR HIM. Jeho opojná a záhadná vôňa vás premení v dokonalého zvodca, vďaka prítomnosti feromónov, ktoré sa postarajú o iskrivú chémiu medzi vami. Intentzívna a zmyselná vôňa dreva, tabaku, korenia a kože bude ideálny spoločník pre romantické a tajomné nočné chvíľky. Nenechajte nič na náhodu a spoľahnite sa na tento elegantný francúzsky parfum.

Prečo si vybrať parfum RUF TABOO DOMINATION FOR HIM:

zmyselný francúzsky parfum intenzívnej jemnej sladkastej korenenej vône
s obsahom feromónov
dávkovanie pomocou rozprašovača
vysoká kvalita eau de parfum

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 50 ml
Zloženie: Alcohol, Aqua, Parfum, Linalool, Coumarin, Limonene, Eugenol

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí RUF Taboo Domination Magnetic Perfume for Men 50ml

Cena za RUF Taboo Domination Magnetic Perfume for Men 50ml je 13.57 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o RUF Taboo Domination Magnetic Perfume for Men 50ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. RUF Taboo Domination Magnetic Perfume for Men 50ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3548960020180.

Produkt RUF Taboo Domination Magnetic Perfume for Men 50ml nájdete v kategórii

Feromóny pre mužov - Výber feromónov pre mužov, ktoré môžu pomôcť zvýšiť príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partneriek alebo žien. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, ako napríklad zvýšenie chuti na… Podobné produkty: Toaletná voda RUF TABOO EPICURIEN Sensual Fragrance For Him 50 ml, Sprej TENTACION AIR FRESHENER WITH PHEROMONES MANGO 150 ml, Bomba do kúpeľa Obsessive SPICYNESS s feromónmi 100 g, Kvapky ERO VOLUME SPERMA + MEN 30 ml