Parfém Eye of Love CONFIDENCE s feromónmi pre mužov 10 ml

17,04 

Katalógové číslo: 818141011119 Kategória:

Popis

Páni, buďte neodolateľne príťažlivý vďaka feromónom obsiahnutým v parfumu Eye of Love CONFIDENCE. Balenie s obsahom 10 ml sa ľahko schová v každom vrecku, takže ho budete mať kedykoľvek k dispozícii a keď budete cítiť, že chcete oslniť konkrétnu ženu, nie je nič ľahšie, než na seba naniesť tenký film tejto sviežej vône. Zmes medu, koriandra, vanilky, jazmínu a nádych citrusov v spojení s feromónmi zabezpečí úspech u nežnejšieho pohlavia. Stačí strieknúť na krk, dekolt či odev. Značka Eye of Love nepoužíva žiadne vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu, ani netestuje produkty na zvieratách. Používa len vysoko kvalitné čisté a bioidentické feromóny. Vyskúšajte, aké divy dokáže vôňa Eye of Love CONFIDENCE s feromónmi pre mužov 10 ml!

Prečo si vybrať parfum Eye of Love CONFIDENCE s feromónmi pre mužov 10 ml:

zmyselná romantická vôňa pre mužov
s obsahom prírodných feromónov
pohodlné dávkovanie vďaka rozprašovači
dlhotrvajúci efekt

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 10 ml
Zloženie: (INCI) Etanol, Fragrance, Aqua, Propane – 1-2 – diol, Castor oil, Androstenol, Edetic acid

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Parfém Eye of Love CONFIDENCE s feromónmi pre mužov 10 ml

Cena za Parfém Eye of Love CONFIDENCE s feromónmi pre mužov 10 ml je 17.04 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Parfém Eye of Love CONFIDENCE s feromónmi pre mužov 10 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Parfém Eye of Love CONFIDENCE s feromónmi pre mužov 10 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 818141011119.

Produkt Parfém Eye of Love CONFIDENCE s feromónmi pre mužov 10 ml nájdete v kategórii

Feromóny pre mužov - Výber feromónov pre mužov, ktoré môžu pomôcť zvýšiť príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partneriek alebo žien. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, ako napríklad zvýšenie chuti na… Podobné produkty: Kvapky ERO VOLUME SPERMA + MEN 30 ml, Sada mini roll-on parfémov Eye of Love REBEL men-SEDUCE woman 2×5 ml, Toaletná voda RUF TABOO EQUIVOQUE FOR HIM AND HER 50 ml, Parfém MAI PHERO PERFUME MASCULINE 30 ml