Toaletná voda RUF TABOO EQUIVOQUE FOR HIM AND HER 50 ml

11,33 

Katalógové číslo: 3548960020913 Kategórie: ,

Popis

Nechajte rozprávať romantický milostný príbeh prostredníctvom zmyselné vône. Zaujmite všetky zmysly svojho partnera s touto toaletnou vodou RUF TABOO EQUIVOQUE FOR HIM AND HER v obsahu 50 m. Dokonalá vôňa čerstvých citrusov a zrelých jabĺk sprevádza očarujúce tóny kvetín a vášnivej ambry. Unisex vôňa určená pre ženy aj mužov je doplnená o živočíšne pižmo, ktoré tak pôsobí afrodiziakálne a priťahuje obe pohlavia. Fľaštička s rozprašovačom sa vám zmestí do kabelky alebo vrecka saka, takže budete mať svoju obľúbenú vôňu stále pri ruke.
Doplňte svoj sex-appeal o túto božskú vôňu a buďte pripravení na úžasné erotické chvíle.

Prečo si vybrať toaletnú vodu RUF TABOO EQUIVOQUE FOR HIM AND HER 50 ml:

zmyselná erotická vôňa pre ženy aj mužov
obsahuje živočíšne pižmo pôsobiace ako afrodiziakum
svieža citrusová vôňa so sladkými tónmi jabĺk a kvetín s nádychom vášnivej ambry
fľaštička s rozprašovačom pre jednoduchú aplikáciu
vyrobené v romantickom Francúzsku

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 50 ml
Zloženie: Alcohol, Aqua, Parfum, Citral, Limonene

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Toaletná voda RUF TABOO EQUIVOQUE FOR HIM AND HER 50 ml

Cena za Toaletná voda RUF TABOO EQUIVOQUE FOR HIM AND HER 50 ml je 11.33 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Toaletná voda RUF TABOO EQUIVOQUE FOR HIM AND HER 50 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Toaletná voda RUF TABOO EQUIVOQUE FOR HIM AND HER 50 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3548960020913.

Produkt Toaletná voda RUF TABOO EQUIVOQUE FOR HIM AND HER 50 ml nájdete v kategórii

Feromóny pre mužov - Výber feromónov pre mužov, ktoré môžu pomôcť zvýšiť príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partneriek alebo žien. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, ako napríklad zvýšenie chuti na… Podobné produkty: Parfém MAI PHERO PERFUME MASCULINE 30 ml, Kvapky ERO VOLUME SPERMA + MEN 30 ml, Feromóny Orgie Sensfeel™ for Men Eau De Toilette 50 ml, Feromóny Eye of Love UNSCENTED MALE pre mužov aj ženy 10 ml

Feromóny pre ženy - Ponuka feromónov pre ženy, ktoré môžu pomôcť zvýšiť vašu príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partnerov. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Naše výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, vrátane zvýšenia chuti na sex… Podobné produkty: Feromóny DESIRE Invisible bez parfému – pre ženy, Parfém MAI PHERO PERFUME FEMININE 30 ml, Parfém SECRET PLAY SECRET ORCHID s feromónmi 50 ml, Feromóny Eye of Love UNSCENTED MALE pre mužov aj ženy 10 ml