Sada mini roll-on parfémov Eye of Love REBEL men-SEDUCE woman 2×5 ml

13,60 

Katalógové číslo: 818141010501 Kategórie: ,

Popis

Zvodná sada mini parfumov s feromónmi od značky Eye of Love pre ňu a pre neho. Set obsahuje dámsku vôňu SEDUCE a pre pánov je tu REBEL. Obaja parfumky sú v malom, cestovnom balení, takže ich pohodlne schováte v každej kabelke či vrecku a budete ich tak mať kedykoľvek k dispozícii. V ten pravý čas stačí na seba naniesť tenký film týchto opojných vôní. SEDUCE je zmesou silného aróma bergamotu a damasku, s jemnými podtónmi jazmínu. Rebel ponúka sviežosť exotického pižma v kombinácii s mydlovou sladkosťou. Obe fľaštičky disponujú guličkou pre komfortné nanášanie. Stačí rozotrieť na krk, dekolt, zápästie alebo odev. Značka Eye of Love nepoužíva žiadne vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu, ani netestuje produkty na zvieratách. Používa len vysoko kvalitné čisté a bioidentické feromóny. Kúpte si sadu mini roll-on parfumov Eye of Love REBEL men/SEDUCE woman a vyskúšajte vzájomnú príťažlivosť umocnenú nádhernou a zmyselnou vôňou!

Prečo si vybrať sadu mini roll-on parfumov Eye of Love REBEL men/SEDUCE woman 2×5 ml:

nežná romantická vôňa pre dámy a mužné aróma pre pánov
s obsahom prírodných feromónov
pohodlné dávkovanie guličkou
dlhotrvajúci efekt eu de parfum

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 2 x 5 ml
Zloženie: oba parfumy – (INCI) Etanol, Fragrance, Aqua, Propane – 1-2 – diol, Castor oil, Estratetraenol, Edetic acid

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sada mini roll-on parfémov Eye of Love REBEL men-SEDUCE woman 2×5 ml

Cena za Sada mini roll-on parfémov Eye of Love REBEL men-SEDUCE woman 2×5 ml je 13.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sada mini roll-on parfémov Eye of Love REBEL men-SEDUCE woman 2×5 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sada mini roll-on parfémov Eye of Love REBEL men-SEDUCE woman 2×5 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 818141010501.

Produkt Sada mini roll-on parfémov Eye of Love REBEL men-SEDUCE woman 2×5 ml nájdete v kategórii

Feromóny pre mužov - Výber feromónov pre mužov, ktoré môžu pomôcť zvýšiť príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partneriek alebo žien. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, ako napríklad zvýšenie chuti na… Podobné produkty: Sprej SEDORY MEN Longtime lover 15 ml, Toaletná voda RUF TABOO EPICURIEN Sensual Fragrance For Him 50 ml, Parfém Eye of Love ROMANTIC s feromónmi pre mužov 10 ml, Sprej TENTACION AIR FRESHENER WITH PHEROMONES CHOCOLATE 150 ml

Feromóny pre ženy - Ponuka feromónov pre ženy, ktoré môžu pomôcť zvýšiť vašu príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partnerov. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Naše výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, vrátane zvýšenia chuti na sex… Podobné produkty: Balzam Loovara GET HIM 50 ml, Parfém SECRET PLAY AFRODITA s feromónmi 20 ml, Parfém Obsessive SEXY PERFUME with PHEROMONE 30 ml, Krém s feromónmi INTT Pheros Fantasy 100 ml