Sprej TENTACION AIR FRESHENER WITH PHEROMONES CHOCOLATE 150 ml

5,70 

Katalógové číslo: 8435030818899 Kategórie: ,

Popis

Očakávate návštevu a tešíte sa na romantickú chvíľu vo dvoch s pohárom dobrého vína v ruke, tajomným prítmím a pohodovou hudbou na pozadí? Máte už všetko pripravené, avšak jedna vec vám iste chýba k dokonalosti. Konkrétne tento sprej TENTACION AIR FRESHENER WITH PHEROMONES CHOCOLATE. V praktickej fľaštičke s objemom 150 ml nájdete zmyselný osviežovač vzduchu, ktorý spríjemní a prevoní celý priestor. Očarujúca sladká čokoláda rozjasní zvodnú atmosféru a obsiahnuté feromóny sa postarajú o magnetickú príťažlivosť, ktorá podvedome pohltí a podporí vašu túžbu. Stačí 3x až 4x streknúť do priestoru a vychutnať si iskrivé a rozžeravené momenty plné vášne.
Zmeňte vašu noc v nezabudnuteľnú, nabitú nespútanou vzrušujúcou energiou.

Prečo si vybrať sprej TENTACION AIR FRESHENER WITH PHEROMONES CHOCOLATE:

fantastický osviežovač vzduchu s obsahom feromónov
postará sa o magnetickú príťažlivosť
rozprášením aerosólu navodíte vzrušujúcu atmosféru
dokonalá a opojná vôňa sladkej čokolády
praktická fľaštička s dostatočným objemom 150 ml

Parametre:
Farba: žltá transparentná
Obsah: 150 ml

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sprej TENTACION AIR FRESHENER WITH PHEROMONES CHOCOLATE 150 ml

Cena za Sprej TENTACION AIR FRESHENER WITH PHEROMONES CHOCOLATE 150 ml je 5.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sprej TENTACION AIR FRESHENER WITH PHEROMONES CHOCOLATE 150 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sprej TENTACION AIR FRESHENER WITH PHEROMONES CHOCOLATE 150 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8435030818899.

Produkt Sprej TENTACION AIR FRESHENER WITH PHEROMONES CHOCOLATE 150 ml nájdete v kategórii

Feromóny pre mužov - Výber feromónov pre mužov, ktoré môžu pomôcť zvýšiť príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partneriek alebo žien. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, ako napríklad zvýšenie chuti na… Podobné produkty: Kvapky YUMMY CUM Drops 30 ml, Toaletná voda RUF TABOO EQUIVOQUE FOR HIM AND HER 50 ml, Kapky Yummy Cum pro muže 30ml, Bomba do kúpeľa Obsessive SPICYNESS s feromónmi 100 g

Feromóny pre ženy - Ponuka feromónov pre ženy, ktoré môžu pomôcť zvýšiť vašu príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partnerov. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Naše výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, vrátane zvýšenia chuti na sex… Podobné produkty: Parfém SECRET PLAY SECRET ORCHID s feromónmi 20 ml, Toaletná voda RUF TABOO ESPIEGLE Sensual Fragrance For Her 50 ml, RUF Taboo Tentation Magnetic Perfume for Women 50ml, Vôňa na obliečky YESforLOV TITILLATING SHEET 20 ml