RUF Taboo Tentation Magnetic Perfume for Women 50ml

13,57 

Katalógové číslo: 3548960020234 Kategória:

Popis

Dámy, chystáte sa na vášnivý večer či romantickú prechádzku? Ak potrebujete zaujať príjemnou vôňou a rada by ste ho pritiahla do svojej náruče, spoľahnite sa na tento parfum RUF TABOO TENTATION FOR HER. S jeho opojnou vôňou získate sebavedomie a obsiahnuté feromóny sa postarajú o iskrivú chémiu medzi vami. Pripomína ľahko korenistú kvetinovú vôňu so sladkým nádychom vanilky. Na nič nečakajte. Tento elegantný francúzsky parfum čaká len na vás!

Prečo si vybrať parfum RUF TABOO TENTATION FOR HER:

zmyselný francúzsky parfum intenzívna sladká vôňa
s obsahom feromónov
dávkovanie pomocou rozprašovača
vysoká kvalita eau de parfum

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 50 ml
Zloženie: Alcohol, Aqua, Parfum, Linalool, Limonene, Coumarin, Citronellol

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí RUF Taboo Tentation Magnetic Perfume for Women 50ml

Cena za RUF Taboo Tentation Magnetic Perfume for Women 50ml je 13.57 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o RUF Taboo Tentation Magnetic Perfume for Women 50ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. RUF Taboo Tentation Magnetic Perfume for Women 50ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3548960020234.

Produkt RUF Taboo Tentation Magnetic Perfume for Women 50ml nájdete v kategórii

Feromóny pre ženy - Ponuka feromónov pre ženy, ktoré môžu pomôcť zvýšiť vašu príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partnerov. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Naše výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, vrátane zvýšenia chuti na sex… Podobné produkty: Parfém SECRET PLAY AFRODITA s feromónmi pre ženy 50 ml, Parfém MAI PHERO PERFUME FEMININE 30 ml, Feromóny Eye of Love UNSCENTED MALE pre mužov aj ženy 10 ml, Parfém SECRET PLAY SECRET ORCHID s feromónmi 20 ml