Španielské mušky HOT PASSION 15 ml

4,43 

Katalógové číslo: 8718546540592 Kategória:

Popis

Španielske mušky Hot Passion sú vo forme kvapiek sú jedny z najviac žiadaných afrodiziak. Po požití kvapiek sa dostaví príjemný pocit, erotická nálada a túžba. Užiť ich môžu muži tak aj ženy. Použitie: 5 – 7 kvapiek do menšieho množstva tekutiny, pod jazyk alebo na cukor asi 30 minút pred sexuálnou aktivitou.

Prečo si vybrať španielske mušky HOT PASSION 15 ml:

najznámejšia forma afrodiziák na svete
stimulujú a navodia príjemnú erotickú atmosféru
vitamín C zaisťuje správnu funkciu nervového systému a poskytuje optimálny prísun energie do tela
vhodné pre mužov aj ženy

Parametre:
Obsah: 15 ml
Použitie: 5-7 kvapiek do menšieho množstva tekutiny, pod jazyk alebo na cukor asi 30 minút pred sexuálnou aktivitou. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku max. dve dávky počas 24 hodín
Zloženie: Water, 40,5 mg L-Arginine, 15 mg Vitamín C, E211, E202

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Španielské mušky HOT PASSION 15 ml

Cena za Španielské mušky HOT PASSION 15 ml je 4.43 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Španielské mušky HOT PASSION 15 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Španielské mušky HOT PASSION 15 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8718546540592.

Produkt Španielské mušky HOT PASSION 15 ml nájdete v kategórii

Španielske mušky - Podobné produkty: Libido ELIXIR pre ženy 30 ml, Spanish Power drops 15ml, Sex Elixir Premium 100 ml, Španielské mušky EXTRA 15 ml