Španielské kvapky LOVE DROPS 15 ml

4,89 

Katalógové číslo: 8718546540639 Kategória:

Popis

Španielske kvapky LOVE DROPS sú jedny z najviac žiadaných afrodiziak. Po požití kvapiek sa dostaví príjemný pocit, erotická nálada a túžba. Užiť ich môžu ako muži tak aj ženy.

Prečo si vybrať španielske kvapky LOVE DROPS 15 ml:

najžiadanejšie afrodiziakálne kvapky
navodzujú príjemnú atmosféru a nekonečný chtíč
ponúkajú zvýšenie sexuálneho apetítu a aktivity
s obsahom vitamínu C
vhodné pre mužov aj ženy

Parametre:
Obsah: 15 ml
Použitie: 5 – 7 kvapiek do menšieho množstva tekutiny, pod jazyk alebo na cukor asi 30 minút pred sexuálnou aktivitou
Zloženie: Water, 40,5 mg L-arginine, 15 mg vitamin C (L-ascorbic acid, Preservatives E211, E202

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Španielské kvapky LOVE DROPS 15 ml

Cena za Španielské kvapky LOVE DROPS 15 ml je 4.89 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Španielské kvapky LOVE DROPS 15 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Španielské kvapky LOVE DROPS 15 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8718546540639.

Produkt Španielské kvapky LOVE DROPS 15 ml nájdete v kategórii

Španielske mušky - Podobné produkty: Španielské mušky RASPBERRY 15 ml, Španielské mušky EXTRA 15 ml, Spain Fly extreme men 30 ml, Kvapky ERO ENERGY DROPS TAURIN GUARANA 30 ml