Kvapky ERO ENERGY DROPS TAURIN GUARANA 30 ml

10,29 

Katalógové číslo: 4042342002324 Kategória:

Popis

Afrodiziakálne kvapky TAURÍN A GUARANA sú určené pre mužov aj pre ženy na zvýšenie vytrvalosti a celkovej výdrži pri sexuálnej aktivite. Dodajte svojmu milostnému životu ešte viac erotického náboja a prijmite energiu a silu z týchto „magických“ kvapiek. Obsahujú preverené a osvedčené výťažky zo ženšenu, guarany a taurínu. A ty ako je známe, sa podieľajú zásadnou mierou na zvýšenie sexuálnej vytrvalosti. L-Arginín v kvapkách obsiahnutý prispieva k celkovému sexuálnemu apetítu a zvýšenie libida. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča pravidelné užívanie po dlhšom časovom období. Kvapky možno tiež použiť tesne pred sexuálnou aktivitou, kedy účinok nastáva takmer okamžite.

Prečo si vybrať kvapky TAURÍN A GUARANA 30 ml:

špeciálna zmes afrodiziakálnych kvapiek pre mužov aj pre ženy
kvapky sú určené pre zvýšenie vytrvalosti a celkovej výdrži pri sexe
obsahujú výťažok zo ženšenu, guarany a taurínu, ktoré dodávajú energiu
pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča používanie po dlhšom časovom období

Parametre:
Obsah: 30 ml
Použitie: 2 x denne 30 kvapiek (4ml). Neprekračujte Doporučené denné dávkovanie. Pred použitím pretrepte. Obsahuje alkohol!
Zloženie: Water, Alcohol, L-Ascorbic Acid, 1% L-Arginine, 0,2% Taurine, 0,2% Guarana Extract Flavor, Emulsifier: Polysorbate 20

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kvapky ERO ENERGY DROPS TAURIN GUARANA 30 ml

Cena za Kvapky ERO ENERGY DROPS TAURIN GUARANA 30 ml je 10.29 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kvapky ERO ENERGY DROPS TAURIN GUARANA 30 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kvapky ERO ENERGY DROPS TAURIN GUARANA 30 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4042342002324.

Produkt Kvapky ERO ENERGY DROPS TAURIN GUARANA 30 ml nájdete v kategórii

Španielske mušky - Podobné produkty: Guarana ZN Special 100 ml, Španielské mušky EXTRA 15 ml, Sex Elixir Premium 100 ml, HOT Spanish Fly Women GOLD 30ml