Guarana ZN Special 100 ml

7,54 

Katalógové číslo: 3548960010617 Kategória:

Popis

Doplnok stravy Guarana ZN Special s objemom 100 ml, založený na prírodných látkach, je určený pre mužov aj ženy na zvýšenie vytrvalosti a celkovej výdrže pri sexuálnej aktivite. Dodajte svojmu milostnému životu ešte viac erotického náboja a prijmite energiu a silu z týchto „magických“ kvapiek. Obsahujú preverené a osvedčené výťažky z guarany, ktoré sa ako je známe podieľajú zásadnou mierou na zvýšenie sexuálnej vytrvalosti. V kombinácii s kofeínom obohateným o vitamín E zvýšia výdrž a sexuálny apetít u mužov i žien a zaistia tak plnohodnotný a uspokojivý sexuálny život. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča pravidelné užívanie po dlhšie časové obdobie. Ako denný doplnok stravy užívajte 1 čajovú lyžičku trikrát denne, zmiešanú s akýmkoľvek nápojom. Pre jednorazové povzbudenie užite 3 čajové lyžičky asi 30 minút pred sexuálnou aktivitou.
Upozornenie: Obsahuje kofeín. Neodporúča sa dojčiacim ženám a deťom. Užívajte pestrú a vyváženú stravu. Držte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Po otvorení uchovávajte v chladničke.

Prečo si vybrať Guaranu ZN Special 100 ml:

špeciálna zmes prírodných látok pre mužov aj pre ženy
určené pre zvýšenie vytrvalosti a celkovej výdrže pri sexe
obsahujú výťažok z guarany, kofeín, zinok a vitamín E, ktoré dodávajú energiu
pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča používanie po dlhšie časové obdobie

Parametre:
Objem: 100 ml
Zloženie: vodný extrakt zo semien guarany 55%, voda, okysľujúca látka E330, konzervačné látky E211 a E202, aróma, živiny: glukonát zinočnatý (0,7938 mg zinku), vitamín E, sladidlo: E951, 0,9 mg kofeínu. Obsahuje zdroj fenilalaninu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Guarana ZN Special 100 ml

Cena za Guarana ZN Special 100 ml je 7.54 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Guarana ZN Special 100 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Guarana ZN Special 100 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3548960010617.

Produkt Guarana ZN Special 100 ml nájdete v kategórii

Španielske mušky - Podobné produkty: Španielské mušky RASPBERRY 15 ml, Kvapky ERO LIBIDO + MALE AND FEMALE 30 ml, Kvapky DROP SEX 20 ml, Španielské kvapky LOVE DROPS 15 ml