Kvapky DROP SEX 20 ml

4,11 

Katalógové číslo: 3548960010013 Kategória:

Popis

Vo Francúzsku je Drop Sex číslo jedna v predaji viac ako 15 rokov! Drop Sex sú kvapky, ktoré majú stimulujúce vlastnosti, vďaka obsiahnutému výťažku z rastliny nazvanej Saturejka horská, ktorá je veľmi známa svojimi afrodiziakálnymi účinkami. Balenie obsahuje aj kvapkadlo, ktorým môžete pohodlne nakvapkať tento elixír do akéhokoľvek nápoja. Kvapky Drop Sex sú určené ako pre ženy, tak pre mužov.

Prečo si vybrať kvapky DROP SEX 20 ml:

afrodiziakálne kvapky do akéhokoľvek nápoja
obsahuje výťažok z rastliny Saturejka horská
pre mužov aj ženy
kvapkadlo pre ľahkú aplikáciu
obsah balenia 20 ml

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 20 ml
Dávkovanie: 7-15 kvapiek zriedených v nápoji. 60 kvapiek je maximálna denná dávka
Zloženie v 3 ml: Aqueous extract of Savory leaf 69,4% (Savory satureja montana) leaf 104 mg) bulking agent: vegetable glycerín E422, preservatives: potassium Sorbate E202, sodium benzoate E211, acidifier citric acid E330, water

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kvapky DROP SEX 20 ml

Cena za Kvapky DROP SEX 20 ml je 4.11 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kvapky DROP SEX 20 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kvapky DROP SEX 20 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3548960010013.

Produkt Kvapky DROP SEX 20 ml nájdete v kategórii

Španielske mušky - Podobné produkty: Spanish Power drops 15ml, Španielské kvapky LOVE DROPS 15 ml, Španielske mušky EXTREME WOMEN 30 ml, Spain Fly extreme men 30 ml