Vakuová pumpa Pipedream WORX CLEAR

21,00 

Katalógové číslo: 603912294477 Kategória: Značka:

Popis

Bezpečná, silikónová a príjemná vákuová pumpa WORX CLEAR je presne to pravé pre váš dokonalý zážitok. Už pri prvom kontakte sa budete cítiť príjemne, otvor vás obopne a rýchlo navodí erekciu. Zatiaľ čo dráždivé hrbolčeky vo vnútri účinne masírujú Váš penis. Ako funguje vákuová pumpa? Použitie je jednoduché. Penis zasuňte cez manžetu do cylindra a začnite stláčať odsávací balónik. Balónik, svojou rozťažnosťou vytvára podtlak a váš penis sa tak prekrví a stoporí – potom je pripravený k okamžitej akcii. Pre uvoľnenie pustite do vákuovej pumpy vzduch tým, že stlačíte poistku pod balónikom.
Súčasne s vákuovou pumpou odporúčame použiť škrtiaci alebo erekčný krúžok pre predĺženie a udržanie erekcie.
Čistenie a údržba: odpojte valec z vákuovej hadice, použite čistiaci prostriedok TOY CLEANER a teplú vodu.

Parametre:
Farba: čierna / transparentná
Materiál: ABS pumpa, silikón – manžeta
Dĺžka: 20 cm
Dĺžka vnútorná: 19 cm
Priemer vonkajší: 4,7 cm
Priemer vnútorný: 4,1 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vakuová pumpa Pipedream WORX CLEAR

Cena za Vakuová pumpa Pipedream WORX CLEAR je 21 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vakuová pumpa Pipedream WORX CLEAR dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vakuová pumpa Pipedream WORX CLEAR – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 603912294477.

Produkt Vakuová pumpa Pipedream WORX CLEAR nájdete v kategórii

Vákuové pumpy - Podobné produkty: BATHMATE HYDRO7, Penis pump, Vakuová pumpa BLACK VAGINA SUCKER, You2Toys Vakuova pumpa Air Control