Vakuová pumpa ROOKIE

17,40 

Katalógové číslo: 716770056139 Kategória: Značka:

Popis

Vákuová pumpa Rookie s jemnou latexovou manžetou čiernej farby. Zasunutím penisu cez manžetu do cylindra a pumpovaním sa Váš penis prekrví a stoporí a s plnou silou ste pripravení k okamžitej akcii. Podtlak uvoľníte stlačením poistného ventilu u balónika. Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

Prečo si vybrať vákuovú pumpu ROOKIE:

skvelá pomôcka k tréningu toporivých teliesok, k dosiahnutiu erekcie a čiastočne aj k dočasnému zväčšeniu penisu
mäkká príjemná manžeta
ľahko sa ovláda
okamžité uvoľnenie tlaku pomocou vypúšťacieho ventilu
svojimi rozmermi vyhovuje prakticky každému mužovi
jednoduchá údržba

Parametre:

Farba: číra, čierna
Materiál: plast, latex
Rozmery: dĺžka 18 cm, priemer manžety pri vstupe od 2,5 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vakuová pumpa ROOKIE

Cena za Vakuová pumpa ROOKIE je 17.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vakuová pumpa ROOKIE dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vakuová pumpa ROOKIE – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770056139.

Produkt Vakuová pumpa ROOKIE nájdete v kategórii

Vákuové pumpy - Podobné produkty: Vákuová pumpa Y.Love Louison čierna, Prísavky na bradavky California Exotic Vacuum Twist Suckers pink, Vakuová pumpa BATHMATE HYDRO 7 clear, Seven creations X Factor Enlarger Pump