Vagina Cup – pumpa

18,40 

Katalógové číslo: 4892503100556 Kategória: Značka:

Popis

Vákuová pumpa fialovo-ružovej farby Vagina Cup, ženám umožní získať väčšie a plné pysky ohanbia. Vákuová pumpa viac prekrví pysky aj klitoris a každý dotyk bude ešte viac vzrušujúci, vaše dráždenie bude mnohonásobne vyššie.
Ako funguje vákuová pumpa? Použitie je jednoduché. Pritlačte anatomicky vytvarovaný cylinder vákuovej pumpy na rozkrok okolo pyskov a odsávanie pumpičkou vytvorte podtlak, ktorý postupne do pyskov privedie viac krvi. Odsávať môžete tak dlho, kým budete chcieť pysky zväčšovať. Pre uvoľnenie pustite do vákuovej pumpy vzduch, tým, že stlačíte poistku pod pumpičkou. Tvar aj veľkosť je univerzálna a je vhodná pre väčšinu vagín. Ďalšie produkty značky NMC nájdete tu.

Prečo si vybrať pumpu pre ženy VAGINA CUP:

pomôcka pre zväčšenie pyskov, pre zvýšenie citlivosti a dráždivosti v ženskom lone
anatomicky tvarovaná pre väčšinu vagín
jednoduché používanie
regulácia podtlaku
veľmi ľahká údržba

Parametre:
Farba: transparentná, ružová, fialová
Materiál: ABS plast
Rozmery: dĺžka 16 cm, priemer 7,5 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Vagina Cup – pumpa

Cena za Vagina Cup – pumpa je 18.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Vagina Cup – pumpa dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Vagina Cup – pumpa – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4892503100556.

Produkt Vagina Cup – pumpa nájdete v kategórii

Vákuové pumpy - Podobné produkty: Fröhle SP008, Power condom Type B, Vakuová pumpa POWER vibračná, Manžeta na vak. pumpy UNIVERSAL smoke