Beginners Power Pump

13,60 

Katalógové číslo: 603912294569 Kategória: Značka:

Popis

Vákuová pumpa WORX beginners CLEAR je vyrobená z hladkého a pružného materiálu. Ako dokonale sa prispôsobí zistíte hneď, akonáhle váš penis prenikne dovnútra. Pumpa je lekármi odporúčaná erotická pomôcka pri poruchách erekcie a liečba prostaty. Ako funguje vákuová pumpa? Použitie je jednoduché. Penis zasuňte cez manžetu do cylindra a začnite stláčať odsávací balónik. Balónik, svojou rozťažnosťou vytvára podtlak a váš penis sa tak prekrví a stoporí – potom je pripravený k okamžitej akcii. Pre uvoľnením pustíme do vákuovej pumpy vzduch tým, že stlačíte poistky pod balónikom.
Súčasne s vákuovou pumpou odporúčame použiť škrtiací alebo erekčný krúžok pre predĺženie a udržanie erekcie.
Čistenie a údržba: odpojte valec z vákuovej hadice, použite čistiaci prostriedok TOY CLEANER a teplú vodu.
Pumpy ponúkame v rôznych farbách.

Parametre:
Farba: transparentná
Materiál: ABS pumpa, TPE – manžeta a balónik
Dĺžka: 19,5 cm
Dĺžka vnútorná: 19 cm
Priemer vonkajší: 5,8 cm
Priemer vnútorný: 5,3 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Beginners Power Pump

Cena za Beginners Power Pump je 13.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Beginners Power Pump dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Beginners Power Pump – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 603912294569.

Produkt Beginners Power Pump nájdete v kategórii

Vákuové pumpy - Podobné produkty: Vakuová pumpa Pipedream WORX CLEAR, CalExotics Advanced Automatic Smart Pump, Fröhle SP008, Bathmate Hydro Vibe