Parfém MAI PHERO PERFUME FEMININE 30 ml

17,18 

Katalógové číslo: 8435465321148 Kategória:

Popis

Predstavte si situáciu, keď ležíte v posteli nahá, vašim jediným spoločníkom je parfum MAI PHERO PERFUME FEMININE 30 ml a vstúpi ON! Už len pohľad na nahú ženu je vzrušujúci a čo potom, keď váš milenec podľahne účinkom feromónov? FEMININE z vás urobí príťažlivú, neodolateľnú a zmyselnú dámu, ktorú bude chcieť každý muž. Parfém má sladko-korenistú vôňu, ktorá sa mieša s trochou sviežeho tónu a veľmi dlho vydrží na pokožke alebo oblečeniu. Feromóny, ktoré parfém obsahuje, sú biologické látky, ktoré vylučujú pohlavné žľazy a priťahujú opačné pohlavie ako magnet. Parfém stačí naniesť na obvyklé miesta ako je krk, zátylok, zápästia alebo odev. Urobte si radosť kúpou MAI PHERO PERFUME FEMININE a spoznajte, akú moc tento parfum má!

Prečo si vybrať parfum MAI PHERO PERFUME FEMININE 30 ml:

parfum obsahujúci feromóny
silná, sladko-korenistá vôňa
dlho vydrží
vhodné ako darček

Parametre:
Farba: číra
Obsah: 30 ml
Zloženie: Alcohol Denat, Aqua, Parfum, Benzyl Salicylate, Gamma-methylionone (Iso-alfa-methylionone) (3-metyl-4-2,6,6-trymethyl-2-cyclohexen-1yl) – 3- butén-2-one), D-limonene, Citronellol, Coumarin

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Parfém MAI PHERO PERFUME FEMININE 30 ml

Cena za Parfém MAI PHERO PERFUME FEMININE 30 ml je 17.18 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Parfém MAI PHERO PERFUME FEMININE 30 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Parfém MAI PHERO PERFUME FEMININE 30 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8435465321148.

Produkt Parfém MAI PHERO PERFUME FEMININE 30 ml nájdete v kategórii

Feromóny pre ženy - Ponuka feromónov pre ženy, ktoré môžu pomôcť zvýšiť vašu príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partnerov. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Naše výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, vrátane zvýšenia chuti na sex… Podobné produkty: Bomba do kúpeľa Obsessive SPICYNESS s feromónmi 100 g, Sprej TENTACION AIR FRESHENER WITH PHEROMONES CHOCOLATE 150 ml, Parfém SECRET PLAY AFRODITA s feromónmi 20 ml, Parfém SECRET PLAY AFRODITA s feromónmi pre ženy 50 ml