Kvapky YUMMY CUM Drops 30 ml

13,74 

Katalógové číslo: 8718546540899 Kategória:

Popis

Dámy, máte rady orálny sex, kedy urobíte svojmu partnerovi všetko, čo mu na očiach vidíte a napriek tomu neradi prehĺtate jeho spermie? Potom máme pre vás riešenie v podobe kvapiek YUMMY CUM Drops 30 ml so špeciálnym zložením, ktoré zabezpečia lepšiu a osviežujúcu chuť mužskej blahodarnej tekutiny. Kvapky užíva muž, žena si potom vychutná celkom inú chuť spermií. Mužské spermie sú neškodné a obsahuju mnoho zdraviu prospešných látok. Obsahuje okrem iného vápnik, keratín, horčík, fosfor, vitamíny B12 a C, fruktózu a zinok. Kvapky sú vyvinuté na prírodnej báze, preto ich zakalenie nie je na škodu. Muž vďaka YUMMY CUM produkuje viac spermií, čo vedie k vyššej konzistencii a silnejšiemu ejakulátu. Odporúčaná dávka je 20 kvapiek denne v roztoku s vodou.

Prečo si vybrať kvapky YUMMY CUM Drops 30 ml:

kvapky sú pre zvýšenie objemu spermií
zlepšujú chuť ejakulátu
prispievajú k lepšiemu zážitku z orálneho sexu
kvapky vyvinuté na prírodnej báze

Parametre:
Obsah: 30 ml
Zloženie: White Willow Bark extract (Salix alba), Cola extract (Cola acuminata), Guarana extract (Pullinia cupana), Aqua, L-Tyrosine, L-Arginine, ascorbic acid (Vitamín C), Spirulina (Arthrospira platensis ), Potassium Sorbate, Black Pepper (Piper nigrum), Ginger (Zingiber)

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kvapky YUMMY CUM Drops 30 ml

Cena za Kvapky YUMMY CUM Drops 30 ml je 13.74 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kvapky YUMMY CUM Drops 30 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kvapky YUMMY CUM Drops 30 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8718546540899.

Produkt Kvapky YUMMY CUM Drops 30 ml nájdete v kategórii

Feromóny pre mužov - Výber feromónov pre mužov, ktoré môžu pomôcť zvýšiť príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partneriek alebo žien. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, ako napríklad zvýšenie chuti na… Podobné produkty: Toaletná voda RUF TABOO LIBERTIN Sensual Fragrance For Him 50 ml, Kvapky ERO VOLUME SPERMA + MEN 30 ml, Sada mini roll-on parfémov Eye of Love REBEL men-SEDUCE woman 2×5 ml, Parfém MAI PHERO PERFUME MASCULINE 30 ml