Proerecta KLASIK 12 tabliet

15,32 

Katalógové číslo: 0034966545640 Kategória:

Popis

Veľa rušivých elementov, ako je napríklad únava, stres, strach, neistota alebo obava zo zlyhania môžu mať za následok problémy s erekciou. To vám iste na sebavedomí nijako nepridá. Vyhnite sa týmto situáciám a doprajte svojmu vedomiu fakt, že ste muž s veľkým M, ktorý v intímnom živote ešte rozhodne neskončil. Proerecta KLASIK je balenie 12 tabliet, ktoré vám pomôže s pevnou a stabilnou erekciou. Podporuje správnu mikrocirkuláciu krvi a stará sa o správnu kardiovaskulárnu činnosť. Nemajte však zbytočné obavy. Tento výrobok je k zaobstaraniu bez lekárskeho predpisu a prechádza prísnymi bezpečnostnými testami. Navyše vás iste poteší jeho unikátne prírodné zloženie. Obsahuje extrakty z kotvičníka, ženšenu, rozchodnice, guarany a hroznových semien, ďalej potom je podporený obsahom L-arginínu a L-Citrulínu. Všetky tieto ingrediencie sa zameriavajú na celkové sexuálne zdravie, zvýšenie libida, správnu funkciu obehového systému a pohlavných orgánov. Viac ako 88% mužov hlási pozitívne účinky.
Nenechajte svoj životný štýl obmedzovať váš sexuálny apetít a majte zdravú a správnu funkciu vášho penisu. Oceníte to vy, vaša myseľ aj vaša polovička.

Užívajte nepravidelne. 1 tableta minimálne hodinu pred sexom. Zapite väčším množstvom vody. Pri akútnej potrebe maximálne dve tablety. Neprekračujte dávkovanie dve tobolky za deň. Nie je určené ako náhrada stravy. Produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace osoby a mužov s kardio-cievnymi problémami. Skladujte v suchu a chlade mimo dosahu detí.

Prečo si vybrať Proerecta KLASIK 12 tabliet:

doplnok stravy pre mužov s erektívnymi ťažkosťami
unikátne prírodné zloženie s extraktmi z bylín
skvalitňuje a spevňuje erekciu a podporuje normálny krvný obeh
zvyšuje sebavedomie aj výkonnosť a pomáha proti stresu
správna funkcia pohlavných orgánov a celkového sexuálneho zdravia
vyše 88% mužov hlási pozitívny efekt

Parametre:
Obsah: 12 toboliek
Dávkovanie: 1 – 2 tobolky za deň, minimálne 1 hodinu pred stykom
Zloženie v 1 tobolke: L-Citrulin 200 mg, L-Arginín 200 mg, Kotvičník zemný extrakt 105 mg, Ženšen pravý extrakt z koreňa 100 mg, extrakt z hroznových jadier 100 mg, Rozchodnica ružová extrakt 50 mg, paulínia nápojná extrakt 50 mg, stearan horečnatý, HPMC (kapsule)

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Proerecta KLASIK 12 tabliet

Cena za Proerecta KLASIK 12 tabliet je 15.32 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Proerecta KLASIK 12 tabliet dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Proerecta KLASIK 12 tabliet – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0034966545640.

Produkt Proerecta KLASIK 12 tabliet nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: Orgie Touro XXXL Power Cream 15ml, Clavin ORIGINAL 8 + 4 kapsuly zadarmo, 5x Zerex Shot 5 x 25 ml, Proerecta Shot 8×60 ml