Clavin ORIGINAL tob.20

92,27 

Katalógové číslo: P20915 Kategória:

Popis

Clavin patří k nejprodávanějších bezpečným doplňkům stravy ke zkvalitnění erekce. Jedná se o účinný připravek, který pomáhá spoustě mužů dosáhnout pevnější a kvalitnější erekce, kterou udrží po dostatečně dlouhou dobu k provedení uspokojivého sexu. Přípravek účinkuje již hodinu po užití. Clavin podporuje, při současné sexuální stimulaci, rozšíření cév přivádějících krev do penisu. Zvýšený přítok krve následně vede k erekci. Po ukončení sexuální stimulace erekce vymizí běžným způsobem. Účinek Clavinu je naprosto nezávislý na věku uživatele, Clavin má také příznivý vliv na mužskou plodnost.

Dávkování : je nutné užít 4 tobolky najednou, snažte se je užít 1-4 hodiny před plánovaným pohlavním stykem.

Clavin patří k nejprodávanějších doplňkům stravy ke zkvalitnění erekce. Pomáhá spoustě mužů dosáhnout pevnější a kvalitnější erekce, kterou udrží po dostatečně dlouhou dobu k provedení uspokojivého sexu. Přípravek účinkuje již hodinu po užití. Clavin podporuje, při současné sexuální stimulaci, rozšíření cév přivádějících krev do penisu. Zvýšený přítok krve následně vede k erekci. Po ukončení sexuální stimulace erekce vymizí běžným způsobem. Účinek Clavinu je naprosto nezávislý na věku uživatele, Clavin má také příznivý vliv na mužskou plodnost.

Dávkování : je nutné užít 4 tobolky najednou, snažte se je užít 1-4 hodiny před plánovaným pohlavním stykem.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Clavin ORIGINAL tob.20

Cena za Clavin ORIGINAL tob.20 je 92.27 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Clavin ORIGINAL tob.20 dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Clavin ORIGINAL tob.20 – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20915.

Produkt Clavin ORIGINAL tob.20 nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: Proerecta SHOT 8×60 ml, Simply you ArginMax Forte pre mužov kapsúl 90, Clavin ORIGINAL tob.8, Clavin ORIGINAL tob.20