Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl

20,79 

Katalógové číslo: 8588007981123 Kategória: ,

Popis

Kotvičník zemný s obsahom až 90% saponínov
Kotvičník, po stáročia používaný na liečbu impotencie a zvýšenie hladiny testosterónu, je účinné afrodiziakum na podporu libida, sexuálnej túžby a zdravia pohlavného ústrojenstva u oboch pohlaví. Podieľa sa tiež na tvorbe svalového tonusu, zvýšení krvnej cirkulácie a zlepšuje okysličenie celého tela, čo ocenia nielen športovci, ale aj vyznávači zdravého životného štýlu.


na zvýšenie libida a sexuálnej túžby
vplýva na správnu funkciu pohlavných žliaz a hormonálnu rovnováhu
podporuje výkon, vytrvalosť a svalový tonus
obsahuje až 90 % saponínov
vhodný pre vegánov


Spoľahlivý výkon v každej situácií

Potýkate sa denne s vysokými nárokmi na výkon? Ste vyznávači aktívneho životného štýlu, no niekedy vám dochádza kyslík? Alebo máte pocit, že vám pod ťarchou každodenných povinností nezostáva energia a chuť na intímne radovánky? Doprajte telu reštart, nakopnite libido s overeným afrodiziakom a získajte nový plodnejší život vo dvojici. Tribulus terrestris, ktorý obsahuje až 90% saponínov, zabezpečí zvýšenie sebavedomia a optimálny výkon, kedykoľvek a kdekoľvek. Či už si chcete dať do tela poriadnym tréningom, alebo nesklamať svoju polovičku v posteli. Kotvičník vráti stratenú rovnováhu do každej oblasti života, vrátane sexuálnej.Kotvičník zemný s vysokým obsahom saponínov priaznivo vplýva na:

Libido – štúdie preukázali, že užívanie kotvičníka u mužov počas obdobia dvoch mesiacov preukázalo zvýšenie libida až o 79%. U žien narástla sexuálna túžba po troch mesiacoch o 67%.


Plodnosť a potenciu – účinná látka steroidný saponín protodioscín stimuluje luteinizačný hormón, zodpovedný za činnosť pohlavných žliaz a hormonálnu rovnováhu u oboch pohlaví. Zvýšenie hormonálnej aktivity má u mužov vplyv na vylučovanie testosterónu, tvorbu spermií, a súčasne erektilnú funkciu. U žien pôsobí na zvýšenie hladiny folikostimulačného hormónu (FSH) a estradiolu, vďaka čomu prispieva k zvýšeniu plodnosti. Nedostatok luteinizačného hormónu (LH) a znížená funkcia hypofýzy môže byť príčinou sterility u žien aj u mužov.


Výkonnosť, tvorbu a regeneráciu svalstva – tribulus terrestris je považovaný za aktívnu živinu obľúbenú medzi športovcami. Steroidný saponín – protodioscín podporuje uvoľňovanie oxidu dusnatého, čo pomáha zvýšiť športový výkon a vytrvalosť počas tréningu. Jeho obrovským benefitom pre ľudí, ktorí pravidelne cvičia je, že dokáže pomôcť rýchlemu zotaveniu svalov po fyzickej záťaži.


Močové cesty a obličky – má protizápalové účinky a udržiava normálnu funkciu močových ciest. Ako diuretikum dopomáha k rovnováhe tekutín v tele a zvyšuje produkciu moču, čím sa močové cesty častejšie prečisťujú a môže predchádzať vzniku obličkových kameňov. Tribulus má tiež priaznivý vplyv na zväčšenú prostatu a klimakterické ťažkosti.


Imunitu – vďaka obsahu vitamínu C pozitívne vplýva na funkciu imunitného systému. Pre svoje antioxidačné vlastnosti priaznivo pôsobí ako prevencia pred poškodením srdca, pečene a mozgu. Podporuje imunitný, dýchací a nervový systém, prispieva k prečisteniu krvi a udržaniu normálneho stavu pleti.


Hladinu cholesterolu a cukru v krvi – pomáha naštartovať trávenie, znižovať hladinu cukru v krvi, chráni pred poškodením ciev a predchádza zvýšeniu hladiny zlého cholesterolu. Kotvičník má taktiež antihypertenzné účinky na systolický i diastolický tlak a podľa štúdií môže prispieť k zníženiu vysokého krvného tlaku.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl

Cena za Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl je 20.79 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007981123.

Produkt Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl nájdete v kategórii

Podpora erekcie - V našej kategórii nájdete širokú ponuku produktov na podporu erekcie. Zákazníci môžu zvoliť medzi rôznymi produktmi, ako sú tabletky na erekciu alebo gély na erekciu. Naše tabletky na erekciu sú navrhnuté tak, aby pomáhali zlepšiť krvný obeh v oblasti penisu a zvýšiť sexuálnu výkonnosť. Naše gély na erekciu sú ideálne… Podobné produkty: Penis XXL creme 200ml, Krém JoyDivision EROpharm PeniX Active Cream for Him 75 ml, HOT Exxtreme Power Caps 5 ks, Proerecta Shot 8×60 ml

Tabletky na potenciu - Podobné produkty: Zerex Extralong 12 kapsúl, Zerex Shot 25 ml, Lubrikačný gél MATA HARI Potency 150 ml, Zerex Ultragold 100 + 20 kapsúl