Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl

20,79 

Katalógové číslo: 8588007981123 Kategórie: ,

Popis

Kotvičník zemný s obsahom až 90% saponínov
Kotvičník, po stáročia používaný na liečbu impotencie a zvýšenie hladiny testosterónu, je účinné afrodiziakum na podporu libida, sexuálnej túžby a zdravia pohlavného ústrojenstva u oboch pohlaví. Podieľa sa tiež na tvorbe svalového tonusu, zvýšení krvnej cirkulácie a zlepšuje okysličenie celého tela, čo ocenia nielen športovci, ale aj vyznávači zdravého životného štýlu.


na zvýšenie libida a sexuálnej túžby
vplýva na správnu funkciu pohlavných žliaz a hormonálnu rovnováhu
podporuje výkon, vytrvalosť a svalový tonus
obsahuje až 90 % saponínov
vhodný pre vegánov


Spoľahlivý výkon v každej situácií

Potýkate sa denne s vysokými nárokmi na výkon? Ste vyznávači aktívneho životného štýlu, no niekedy vám dochádza kyslík? Alebo máte pocit, že vám pod ťarchou každodenných povinností nezostáva energia a chuť na intímne radovánky? Doprajte telu reštart, nakopnite libido s overeným afrodiziakom a získajte nový plodnejší život vo dvojici. Tribulus terrestris, ktorý obsahuje až 90% saponínov, zabezpečí zvýšenie sebavedomia a optimálny výkon, kedykoľvek a kdekoľvek. Či už si chcete dať do tela poriadnym tréningom, alebo nesklamať svoju polovičku v posteli. Kotvičník vráti stratenú rovnováhu do každej oblasti života, vrátane sexuálnej.Kotvičník zemný s vysokým obsahom saponínov priaznivo vplýva na:

Libido – štúdie preukázali, že užívanie kotvičníka u mužov počas obdobia dvoch mesiacov preukázalo zvýšenie libida až o 79%. U žien narástla sexuálna túžba po troch mesiacoch o 67%.


Plodnosť a potenciu – účinná látka steroidný saponín protodioscín stimuluje luteinizačný hormón, zodpovedný za činnosť pohlavných žliaz a hormonálnu rovnováhu u oboch pohlaví. Zvýšenie hormonálnej aktivity má u mužov vplyv na vylučovanie testosterónu, tvorbu spermií, a súčasne erektilnú funkciu. U žien pôsobí na zvýšenie hladiny folikostimulačného hormónu (FSH) a estradiolu, vďaka čomu prispieva k zvýšeniu plodnosti. Nedostatok luteinizačného hormónu (LH) a znížená funkcia hypofýzy môže byť príčinou sterility u žien aj u mužov.


Výkonnosť, tvorbu a regeneráciu svalstva – tribulus terrestris je považovaný za aktívnu živinu obľúbenú medzi športovcami. Steroidný saponín – protodioscín podporuje uvoľňovanie oxidu dusnatého, čo pomáha zvýšiť športový výkon a vytrvalosť počas tréningu. Jeho obrovským benefitom pre ľudí, ktorí pravidelne cvičia je, že dokáže pomôcť rýchlemu zotaveniu svalov po fyzickej záťaži.


Močové cesty a obličky – má protizápalové účinky a udržiava normálnu funkciu močových ciest. Ako diuretikum dopomáha k rovnováhe tekutín v tele a zvyšuje produkciu moču, čím sa močové cesty častejšie prečisťujú a môže predchádzať vzniku obličkových kameňov. Tribulus má tiež priaznivý vplyv na zväčšenú prostatu a klimakterické ťažkosti.


Imunitu – vďaka obsahu vitamínu C pozitívne vplýva na funkciu imunitného systému. Pre svoje antioxidačné vlastnosti priaznivo pôsobí ako prevencia pred poškodením srdca, pečene a mozgu. Podporuje imunitný, dýchací a nervový systém, prispieva k prečisteniu krvi a udržaniu normálneho stavu pleti.


Hladinu cholesterolu a cukru v krvi – pomáha naštartovať trávenie, znižovať hladinu cukru v krvi, chráni pred poškodením ciev a predchádza zvýšeniu hladiny zlého cholesterolu. Kotvičník má taktiež antihypertenzné účinky na systolický i diastolický tlak a podľa štúdií môže prispieť k zníženiu vysokého krvného tlaku.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl

Cena za Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl je 20.79 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007981123.

Produkt Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g, Simply you ArginMax Forte pre mužov kapsúl 45, Krém XPOWER PENIS DEVELOPMENT SIZE AND VOLUME 60 ml, Zerex Klasik PLUS 36 kapsúl

Tabletky na potenciu - Podobné produkty: Španielske mušky EXTREME WOMEN 30 ml, 5x Zerex Shot 5 x 25 ml, Zerex Klasik 12 kapsúl, Lubrikačný gél MATA HARI Potency 150 ml