HOT Exxtreme Power Caps 10 ks

16,07 

Katalógové číslo: 4042342001709 Kategória:

Popis

Páni, chcete cítiť sexuálne napätie po celom svojom tele, zlepšiť si výdrž a skvalitniť erekciu? Potom vyskúšajte tieto kapsule HOT Exxtreme Power Caps. Unikátne zloženie z prírodných bylinných ingrediencií vás premení na dravého tigra, ktorý bude mimoriadne aktívny a takmer neskrotný pre svoju drahú polovičku. Hlavnou zložkou tejto výnimočnej zmesi je extrakt z koreňa kardamómu, ktorý pozitívne pôsobí na nervovú a obehovú sústavu. Jeho posilňujúce účinky boli objavené pôvodnými obyvateľmi Južnej Ameriky už pred niekoľkými storočiami. Medzi ďalšie afrodiziakálne zložky sa radí prášok z guarany. Tá má povzbudzujúce a stimulujúce vlastnosti, zvyšuje sexuálnu túžbu a energiu, zostruje vnímanie a môže tiež zvyšovať výdrž. Ovsený extrakt potom ako výnimočné prírodné afrodiziakum posilňuje efekt ostatných zložiek. Okrem toho obsahuje kapsula aj Calcium Carbonat a vitamíny B6 aj B12. Kapsula má rýchly nástup účinku, ktorý pocítite počas jednej hodiny a následný dlhodobý efekt. V balení nájdete 10 kapsúl.
Prebuďte v sebe šelmu a prekvapte mimoriadnym výkonom a nekonečným chtíčom.

Odporúčané dávkovanie je jedna kapsula na deň, ktorú zapijete dve hodiny pred plánovaným intímnym stykom na lačno dostatočným množstvom tekutiny. Neprekračujte denné dávkovanie, neužívajte s alkoholom a kofeínom, ktoré môže ovplyvniť jeho účinky. Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu.

Prečo si vybrať HOT Exxtreme Power Caps:

jedinečný doplnok stravy pre mimoriadnu výkonnosť a posilnenie sexuálnej túžby
unikátne zloženie z prírodných ingrediencií s výraznými afrodiziakálnymi účinkami
extrakt z koreňa kardamómu a prášok z guarany stimulujú krvný obeh a povzbudzujú chtíč
pozitívne pôsobí na nervovú sústavu a skvalitňuje intímne zážitky
rýchly nástup účinku a následný dlhodobý efekt
10 kapsúl v balení

Parametre:
Farba: modrá
Obsah: 10 kapsúl
Zloženie: Cardamompowder, Oat Straw Powder, Capsule (Plating Mitt E464, Colouring Agent E171, E133), Guaranasemenpowder, Filling Agents (Microcristalline Cellulose, Calciumcarbonate), Caffeine Extract, Pyridoxinhydrochloride, Cyanocobalamine

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí HOT Exxtreme Power Caps 10 ks

Cena za HOT Exxtreme Power Caps 10 ks je 16.07 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o HOT Exxtreme Power Caps 10 ks dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. HOT Exxtreme Power Caps 10 ks – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4042342001709.

Produkt HOT Exxtreme Power Caps 10 ks nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: Penis XXL – intímny krém pre mužov 500 ml, FLAGRANTI PREMIUM LIBIDO men 90 kapsúl, PROERECTA Klasik 12 tabliet, Porn Sperm umelé spermie 125ml