Parfém SECRET PLAY APOLO s feromónmi pre muža 50 ml

14,93 

Katalógové číslo: 8435097831732 Kategória:

Popis

Parfum vás urobí príťažlivejším? Samozrejme! S týmto guličkovým parfumom s feromónmi SECRET PLAY SENSUAL APOLO je to možné. Biologické feromónové častice stimulujú sexuálnu túžbu prirodzeným spôsobom skrze čuch a vôňu a to hlavne vďaka prísade výťažkov z hľuzoviek. Sladká karamelová vôňa a iskrivá aróma prebudí neodolateľnú potrebu erotického kontaktu v osobe, ktorú máte získať. Vôňa tejto kombinácie dovedie ženy doslova k šialenstvu a vy čoskoro zaznamenáte vzrastajúci záujem druhého pohlavia. Staňte sa žiaduci pre vašu partnerku. Dlhotrvajúca vôňa bez alkoholu.
Ďalšie produkty značky SECRET PLAY nájdete tu.
Prečo si vybrať parfum s feromónmi APOLO pre mužov 50 ml:

parfum s obsahom feromónov pre zvýšenie erotickej atraktívnosti
s rozprašovačom
dlhotrvajúca vôňa bez alkoholu
sladká karamelová aróma

Parametre:
Obsah: 50 ml
Zloženie: Alcohol Denat, Aqua, Parfém, PEG / PPG-14/4 Dimethicone, Glycerín, Potassium Sorbate, Tuber Brumale Extract, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropinal, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Eugenol, Benzyl Benzoate
Použitie: Parfum môže byť vdychovaný alebo aplikovaný priamo na kožu na obvyklé miesta. Nekombinujte s iným parfumom. Kozmetický výrobok pre vonkajšie použitie. Neaplikujte v oblasti očí alebo na rany. Držte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste a chráňte pred slnkom.
Vyrobené: Španielsko

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Parfém SECRET PLAY APOLO s feromónmi pre muža 50 ml

Cena za Parfém SECRET PLAY APOLO s feromónmi pre muža 50 ml je 14.93 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Parfém SECRET PLAY APOLO s feromónmi pre muža 50 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Parfém SECRET PLAY APOLO s feromónmi pre muža 50 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8435097831732.

Produkt Parfém SECRET PLAY APOLO s feromónmi pre muža 50 ml nájdete v kategórii

Feromóny pre mužov - Výber feromónov pre mužov, ktoré môžu pomôcť zvýšiť príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partneriek alebo žien. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, ako napríklad zvýšenie chuti na… Podobné produkty: Kvapky YUMMY CUM Drops 30 ml, Parfém Eye of Love CONFIDENCE s feromónmi pre mužov 10 ml, Kvapky ERO VOLUME SPERMA + MEN 30 ml, Sprej SEDORY MEN Longtime lover 15 ml