Feromóny Orgie Sensfeel™ for Men Eau De Toilette 50 ml

29,30 

Katalógové číslo: 5600298351744 Kategória:

Popis

Vzájomná príťažlivosť medzi mužom a ženou je daná okrem sympatií tiež chémiou. Podporte váš sexuálny náboj a omámte jej zmysly spolu s toaletnou vodou Orgie Sensfeel™ for Men Eau De Toilette. Zvodná vôňa v elegantnej sklenenej fľaštičke s objemom 50 ml z vás vykúzli dokonalého a neuveriteľne atraktívneho gentlemana. Exkluzívne zloženie obohatené o prírodné feromóny podvedome aktivujú bunky v ženskom tele a vy sa tak v okamihu stanete vyhľadávanou spoločnosťou. Akonáhle k vám pristúpi, všimne si tajomných mužných tónov dreva a korenistého korenia s decentným nádychom exotických kvetín s citrusovým osviežením. Tomu jednoducho neodolá.
Nechajte prehovoriť svoju prirodzenú dominanciu a okúzlite nežné pohlavie obyčajnou prítomnosťou.

Prečo si vybrať feromóny Orgie Sensfeel™ for Men Eau De Toilette 50 ml:

toaletná voda pre mužov s extrémnou zvodnosťou
obsahuje prírodné feromóny magneticky priťahujúce opačné pohlavie
mimoriadna pikantná vôňa korenistých tónov dreva a korenia
osviežujúci nádych citrusov a exotických kvetín
elegantná sklenená fľaštička s rozprašovačom

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 50 ml
Zloženie: Alcohol, Aqua, Parfum, Isopropyl Alcohol, Propanediol, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Limonene, Citronellol, Linalool, Coleus Forskohlii Root Extract, Benzyl Benzoate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Fructose, Glycine, Niacinamide, Urea, Sodium Benzoate, Inositol

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Feromóny Orgie Sensfeel™ for Men Eau De Toilette 50 ml

Cena za Feromóny Orgie Sensfeel™ for Men Eau De Toilette 50 ml je 29.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Feromóny Orgie Sensfeel™ for Men Eau De Toilette 50 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Feromóny Orgie Sensfeel™ for Men Eau De Toilette 50 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5600298351744.

Produkt Feromóny Orgie Sensfeel™ for Men Eau De Toilette 50 ml nájdete v kategórii

Feromóny pre mužov - Výber feromónov pre mužov, ktoré môžu pomôcť zvýšiť príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partneriek alebo žien. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, ako napríklad zvýšenie chuti na… Podobné produkty: Feromóny DESIRE Invisible bez parfumu – pre mužov, Parfém SECRET PLAY APOLO s feromónmi pre muža 50 ml, Parfém SECRET PLAY Apolo s feromónmi 20 ml, Sprej SEDORY MEN Longtime lover 15 ml