Lubrikačný gél EROS ANAL silicone GLIDE 100 ml

10,50 

Katalógové číslo: 4035223241004 Kategória: Značka:

Popis

Silikónový, hodvábne jemný silikónový lubrikant EROS ANAL GLIDE. Zlepšuje prežitok pri análnom pohlavnom styku. Špeciálne zloženie vylučuje lepivosť či akékoľvek drhnutie. Výrobok je bez vône či zápachu, bez konzervačných prísad, neobsahuje oleje či tuky ani žiadne iné látky biologického pôvodu. Nežmolkuje. Nezanáša póry v pokožke. Vhodný pre masáže. Neobsahuje vodu! Nepoškodzuje kondómy!Návod na použitie: Aplikujte potrebné množstvo na akúkoľvek časť tela, kde je potrebná lubrikácia či zvlhčenie.Upozornenie: Uchovávajte pri izbovej teplote. Nevystavovať priamemu slnečnému svetlu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lubrikačný gél EROS ANAL silicone GLIDE 100 ml

Cena za Lubrikačný gél EROS ANAL silicone GLIDE 100 ml je 10.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lubrikačný gél EROS ANAL silicone GLIDE 100 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lubrikačný gél EROS ANAL silicone GLIDE 100 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4035223241004.

Produkt Lubrikačný gél EROS ANAL silicone GLIDE 100 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Lubrikačný gél PJUR WOMAN 100 ml, Lubrikačný gél JUST GLIDE Water 50 ml, Pjur Original Bodyglide 250 ml, Gél INTT Greek Kiss Stimulating Massage 15 ml