Lubrikačný gél PJUR LIGHT 250 ml

24,10 

Katalógové číslo: 827160100940 Kategória: Značka:

Popis

Pjur Light je jedným z najlepších masážnych lubrikantov na silikónovej báze na trhu (o 20% ľahšiu konzistenciu oproti Pjur Original). Poskytuje dlhotrvajúce zvlhčenie, pritom stačí len pár kvapiek na dosiahnutie klzkého efektu. Bez parfumácie, hypoalergénne, neobsahuje spermicídne prísady. Je jedným z pretrvávajúcich mazív. Zanecháva pokožku jemnú a mäkkú. Určený pre všetky druhy masáže a sexuálne potešenie. Pamätajte, že každý materiál Vašej hračky vyžaduje lubrikáciu na rôznej báze. Hľadáte ten správny lubrikačný gél? Celý sortiment značky Pjur nájdete tu.

Parametre:

Obsah: 250 ml
Zloženie: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethiconol

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lubrikačný gél PJUR LIGHT 250 ml

Cena za Lubrikačný gél PJUR LIGHT 250 ml je 24.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lubrikačný gél PJUR LIGHT 250 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lubrikačný gél PJUR LIGHT 250 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 827160100940.

Produkt Lubrikačný gél PJUR LIGHT 250 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Lubrikačný gél HOT SUPERGLIDE coconut 75 ml, Análny sprej EROS Women Relax 30 ml, Pjur Original Bodyglide 250 ml, Lubrikačný gél PJUR BACKDOOR ANAL Silicone 250 ml