Pjur Basic Waterbased 100 ml

5,10 

Katalógové číslo: 827160101886 Kategória: Značka:

Popis

Lubrikačný gél Basic waterbased je vhodný na použitie s latexovými kondómami a erotickými pomôckami. Zaručuje dlhodobé zvlhčenie, bez vysychania a hrudkovania. Naviac je dermatologicky testovaný a vhodný pre všetky typy pokožky. Neobsahuje tuky ani oleje a nie je parfumovaný, nelepí, neobsahuje žiadne konzervačné prísady. Pre dosiahnutie dlhotrvajúceho a dostatočného zvlhčenia stačí naniesť na potrebné miesto len niekoľko kvapiek. Pamätajte, že každý materiál Vašej hračky vyžaduje lubrikáciu na rôznej báze. Hľadáte ten správny lubrikačný gél? Celý sortiment značky Pjur nájdete tu.

Parametre:

Farba: transparentná
Obsah: 100 ml
Zloženie: voda, glycerín, etoxydiglykol, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chlorid, hydroxyetylcelulóza, kyselina citrónová, propylén glykol, benzyl alkohol, benzyl alkohol, metylchloroizotiazolín, metylizotialzolín

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pjur Basic Waterbased 100 ml

Cena za Pjur Basic Waterbased 100 ml je 5.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pjur Basic Waterbased 100 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pjur Basic Waterbased 100 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 827160101886.

Produkt Pjur Basic Waterbased 100 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Lubrikačný gél WICKED AQUA 120 ml, Gél LIQUID VIBRATOR STRONG STIMULATOR 15 ml, Lubrikačný gél PJUR AQUA 250 ml, Lubrikačný gél FLESHLUBE ICE 100 ml