Lubrikačný gél PEPINO NEUTRAL 95 ml

3,80 

Katalógové číslo: 8681715348483 Kategória: Značka:

Popis

Neparfumovaný, nemastný a netoxický lubrikačný gél PEPINO NATURAL je šetrný a vhodný na každodenné použitie. Je vyrobený na báze vody, nenarušuje povrch kondómu a vďaka dávkovaču sa ľahko používa. Neobsahuje spermicídne látky. Lubrikačný gél uľahčuje prenikanie a zmierňuje nepríjemné pocity pri nedostatočnom zvlhčení sliznice počas intímneho styku. Nie je antikoncepčný prostriedok a nechráni pred prenosom pohlavných chorôb.

Prečo si vybrať lubrikačný gél PEPINO NATURAL 95 ml:

kvalitný lubrikačný gél známej značky s dávkovačom
neobsahuje parfumy ani oleje
šetrný k sliznici a je vhodný pre každodenné použitie
pomáha eliminovať príznaky vaginálnej suchosti
na báze vody nezanecháva fľaky

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 95 ml
Zloženie: Deionized Water, Hydroxy Ethyl Cellulose, Natural Glycerín, Monopropylen Glycol, Methyl Hydroxybenzoate, Citric Acid

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lubrikačný gél PEPINO NEUTRAL 95 ml

Cena za Lubrikačný gél PEPINO NEUTRAL 95 ml je 3.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lubrikačný gél PEPINO NEUTRAL 95 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lubrikačný gél PEPINO NEUTRAL 95 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8681715348483.

Produkt Lubrikačný gél PEPINO NEUTRAL 95 ml nájdete v kategórii

Lubrigačné gély - Podobné produkty: Lubrikačný gél LONA S DEZINFEKČNOU PRÍSADOU 130 ml, Lubrikačný gél System JO SILICONE PREMIUM 120 ml, Lubrikačný gél LELO F1L 100 ml, Stimulačný balzam na klitoris BIJOUX INDISCRETS It's a Match! Liquid Vibrator 10 ml