Španielské mušky VIOLET 15ml

5,47 

Katalógové číslo: 8717344179478 Kategória:

Popis

Španielske mušky Violet vo forme kvapiek sú jedny z najkvalitnejších a najviac žiadaných afrodiziák. Po požití kvapiek sa dostaví príjemný pocit, erotická nálada a túžba. Užiť ich môžu ako muži tak aj ženy.

Prečo si vybrať španielskej mušky VIOLET 15ml:

najznámejšia forma afrodiziák na svete
stimulujú a navodia príjemnú erotickú atmosféru
vitamín C zaisťuje správnu funkciu nervového systému a poskytuje optimálny prísun energie do tela
vhodné pre mužov aj ženy

Parametre:
Obsah: 15 ml
Použitie: 5-7 kvapiek do menšieho množstva tekutiny, pod jazyk alebo na cukor asi 30 minút pred sexuálnou aktivitou
Zloženie: Water, L-arginín, vitamín C (L-ascorbic acid), preservatives: E211, E202

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Španielské mušky VIOLET 15ml

Cena za Španielské mušky VIOLET 15ml je 5.47 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Španielské mušky VIOLET 15ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Španielské mušky VIOLET 15ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8717344179478.

Produkt Španielské mušky VIOLET 15ml nájdete v kategórii

Španielske mušky - Podobné produkty: Kvapky ERO ENERGY DROPS TAURIN GUARANA 30 ml, Kvapky DROP SEX 20 ml, Kvapky ERO LIBIDO + MALE AND FEMALE 30 ml, Španielské mušky EXTRA 15 ml