Kvapky ERO LIBIDO + MALE AND FEMALE 30 ml

10,29 

Katalógové číslo: 4042342002287 Kategória:

Popis

Zažite nový, vzrušujúci a povzbudzujúci pocit s týmito stimulačnými a zároveň afrodiziakálnymi kvapkami pre mužov aj ženy od svetoznámej značky HOT. Kvapky sú obohatené o výťažky z rastliny Damiána a éterické oleje z listov škorice. Navyše obsahujú L-arginín povzbudzujúce a zároveň aj rozširujúce cievy, pre celkové prekrvenie a zahriatie organizmu. Aplikáciou kvapiek dosiahnete krátkodobého stavu (cca 20 min.) Celkové relaxácie, zvýšenie sexuálneho apetítu,straty sexuálnych zábran sprevádzané aj vynaliezavosťou (nabúranie stereotypu). Hanblivejšie jedinci dosiahnu výrazného zmiernenie sebakontroly, počas sexuálneho aktu.

Prečo si vybrať kvapky ERO LIBIDO + MALE AND FEMALE 30 ml:

kvapky obsahujú výťažok z rastliny Damiána, éterické oleje z listov škorice a L-arginín
afrodiziakálne a stimulačné kvapky sú vhodné pre ženy aj pre mužov
na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča pravidelné užívanie
kvapky možno samozrejme užívať aj jednorázovo

Parametre:
Obsah: 30 ml
Použitie: 2 x denne 30 kvapiek (4ml). Neprekračujte Doporučené denné dávkovanie. Pred použitím pretrepte. Obsahuje alkohol!
Zloženie: Water, Alcohol (Ethanole), 1,5% Damiana Leaf Extract, L-Ascorbic Acid, Glycerin, 1% L-Arginine, Emulsifier: Polysorbate 20, Flavor

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kvapky ERO LIBIDO + MALE AND FEMALE 30 ml

Cena za Kvapky ERO LIBIDO + MALE AND FEMALE 30 ml je 10.29 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kvapky ERO LIBIDO + MALE AND FEMALE 30 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kvapky ERO LIBIDO + MALE AND FEMALE 30 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4042342002287.

Produkt Kvapky ERO LIBIDO + MALE AND FEMALE 30 ml nájdete v kategórii

Španielske mušky - Podobné produkty: Španielské mušky Secrets 30 ml, Španielské mušky RASPBERRY 15 ml, Španielské mušky HOT PASSION 15 ml, Španielské mušky EXTRA 15 ml