Krúžok na penis SUPER STRETCH pink

5,10 

Katalógové číslo: 716770017475 Kategória: Značka:

Popis

Mäkký krúžok na penis SUPER STRETCH v transparentnom ružovom prevedení premení váš penis v erotické dráždidlo. Super pružný materiál vám poskytne to, po čom už dlho túžite a to maximálnu rozkoš. Navyše vďaka svojim dráždiacim štetinkám si túto rozkoš môžete užívať vo dvoch. A to by stálo za skúšku. Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

Parametre:

Farba: ružová
Materiál: TPR
Rozmery: 6 x 4 cm, priemer 2 cm – roztiahnuteľný
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Krúžok na penis SUPER STRETCH pink

Cena za Krúžok na penis SUPER STRETCH pink je 5.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Krúžok na penis SUPER STRETCH pink dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Krúžok na penis SUPER STRETCH pink – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770017475.

Produkt Krúžok na penis SUPER STRETCH pink nájdete v kategórii

Návleky, nadstavce a krúžky na penis - Podobné produkty: Krúžok na penis BAD KITTY Triple set čierny, Sada krúžkov na penis Boners Wide 3 ks čierna, You2Toys one time, Krúžok na penis SATISFYER BULLSEYE šedý