Seven Creations Quick Release Cock Cage

9,30 

Katalógové číslo: 716770017789 Kategória: Značka:

Popis

Krúžok na penis CalExotic QUICK RELEASE COCK CAGE to sú tri spojené krúžky, ktoré majú rôznu veľkosť. Zaškrtiť možné naraz ako penis, tak semenníky. Krúžky sú vyrobené z kvalitnej, pružnej gumy, ktorá sa prispôsobí každej veľkosti penisu. Nastavte si tu správnu kombináciu a dosiahnite predĺženie vašej erekcie, čo najviac ocenia partnerka a nakoniec slastného uvoľnenie. Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

Parametre:

Farba: čierna
Materiál: guma
Rozmery: 5 cm, 5,5 cm, 6 cm
Vodeodolnosť: áno

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Seven Creations Quick Release Cock Cage

Cena za Seven Creations Quick Release Cock Cage je 9.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Seven Creations Quick Release Cock Cage dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Seven Creations Quick Release Cock Cage – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770017789.

Produkt Seven Creations Quick Release Cock Cage nájdete v kategórii

Návleky, nadstavce a krúžky na penis - Podobné produkty: Krúžok na penis California Exotic Premium Silicone Ring Medium clear, Rozdeľovač semenníkov Boners V-shape Ball Splitter, Krúžok na penis FIFTY SHADES of Grey YOURS AND MINE, Krúžok na penis Fun Factory NOS vibračný black