Andro Extender

90,60 

Katalógové číslo: 8437004988065 Kategória: Značka:

Popis

Skvelá zdravotná pomôcka vám pomôže zväčšiť penis bez plastickej chirurgie alebo nepríjemných návštev zdravotníckych zariadení. Lekársky prielom, ktorý môže zmeniť život miliónom ľudí po celom svete! AndroExtender je navrhnutý tak, aby zväčšoval dĺžku i obvod vášho penisu priamo v súkromí vášho domova. Preukázané metódy k zväčšeniu a predĺženie penisu o 3 – 5 cm. AndroExtender © je možné použiť pre penis dosahujúce v erekcii 7 a viac cm je účinný v 97,5%.
AndroExtender je krúžok napojený na niekoľko tyčiek, ktoré sa postupne napínajú, a využíva množenie tkanivových buniek. K tomu dochádza , keď sú vystavené neustále pôsobiacej trakčnej sile. Prístroj ale dokáže oveľa viac než "len" predĺženie. Napravuje napríklad neprirodzené zakrivenia mužského pohlavného údu a neutralizuje zmrštenie, ktoré môže nastať po chirurgickom zákroku ako dôsledok procesu zjazvenia. Pre docielenie požadovaných výsledkov musí byť prístroj používaný aspoň 6 – 8 mesiacov. Po 6 mesiacoch sa zníži zakrivenie penisu o 70%.
Prístroj získal certifikát Európskej únie a na jeho vývoji sa podieľali urológovia z celého sveta. Doteraz neboli zistené jeho prípadné krátkodobé či dlhodobé vedľajšie účinky. Pomôcku si muž sám nasadzuje i dáva dole, možno ho diskrétne používať v najrôznejších situáciách, v stoji, v sede aj pri chôdzi. Táto zázračná pomôcka je dodávaná v luxusnom balení s príručkou.

Záruka: 24 mesiacov.

Balenie obsahuje: 1x AndroExtender set, 2x sada predlžovacích nadstavcov, 1x sada 2 ks upevňovacích trubíc, 2x sada návlekov (Androtop 2ks, Androring 2ks), inštruktážne brožúra a slovenský návod.

Prečo si vybrať sadu ANDROEXTENDER:

urologická pomôcka vyrobená podľa požiadaviek lekárov z celého sveta
zväčší a predĺži penis o 3 – 5 cm, AndroExtender © je možné použiť pre penis dosahujúci v erekcii 7 a viac cm
prístroj pomáha aj pri neprirodzenom zakrivení alebo zmrštenie penisu
sada je účinná na 97,5%

Súprava ANDROEXTENDER je vyrobená zo zdravotne nezávadného ABS materiálu a chirurgického alumínia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Andro Extender

Cena za Andro Extender je 90.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Andro Extender dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Andro Extender – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8437004988065.

Produkt Andro Extender nájdete v kategórii

Návleky, nadstavce a krúžky na penis - Podobné produkty: Krúžok na penis Boners Hexagon Cockring With Steel Balls, Krúžok na penis SATISFYER LEGENDARY DUO vibračný čierny, Sada kroúžkov na penis OHNUT CLASSIC SOFT BUFFER nefrit, Krúžok na penis Primeros vibračný ružový