Sada krúžkov na penis CalExotics TRI 3 ks čierna

6,20 

Katalógové číslo: 716770028242 Kategória: Značka:

Popis

Súprava troch erekčných krúžkov na penis a semenníky v čiernej farbe, rôznych priemerov pre Vašu skalopevnú erekciu. Krúžok dokonale obopne váš penis, zamedzí spätnému odtoku krvi do tela a on bude tak oveľa dlhšie pevný a výkonný. Krúžky možno použiť jednotlivo alebo všetky naraz. Záleží na Vašej momentálnej chuti a nálade. Túto pomôcku ocenia obaja partneri! Po použití krúžky jednoducho opláchnite teplou vodou a antibakteriálnym mydlom. Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

Parametre:

Farba: čierna
Materiál: silikon
Rozmery: 4 cm, 5 cm, 6 cm
Vibrácie: nie
Vodeodolnosť: áno

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sada krúžkov na penis CalExotics TRI 3 ks čierna

Cena za Sada krúžkov na penis CalExotics TRI 3 ks čierna je 6.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sada krúžkov na penis CalExotics TRI 3 ks čierna dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sada krúžkov na penis CalExotics TRI 3 ks čierna – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770028242.

Produkt Sada krúžkov na penis CalExotics TRI 3 ks čierna nájdete v kategórii

Návleky, nadstavce a krúžky na penis - Podobné produkty: Návlek na penis Fantasy X-tensions Mega 3 Extension, NS Novelties Renegade Fantasy Extension M, Krúžok na penis Dream Toys ROMANCE IVY, Manžeta na penis a semenníky STIMULAČNÁ