Zerex Klasik 12 kapsúl

32,89 

Katalógové číslo: 8588007981208 Kategórie: ,

Popis

ZEREX Klasik pre kvalitnú erekciu a úprimnú radosť v intímnom živote


Sprevádza váš sexuálny život strach z nedostatočného výkonu? Máte obavy, že sa vaše posteľné radovánky v okamihu premenia na nočnú moru kvôli slabej erekcii? Nervozita, stres, či veľké psychické vypätie môžu negatívne vplývať nielen na erekciu, ale aj sexuálny apetít. Vyhnite sa zlyhaniu, podajte kvalitný výkon a doprajte sebe a svojej polovičke afrodiziakálny zážitok, na ktorý sa nezabúda. Vychutnajte si spoločné chvíle a úprimnú radosť z intímneho zblíženia na maximum. ZEREX Klasik nakopne nielen sebavedomie, zabezpečí, aby vaša polovička nenakopala vás. Účinné afrodiziaká vrátia každému mužovi stratenú sebadôveru a pocit spokojného chlapa, ktorý nikdy nesklame.

Kotvičník zemný podporuje libido, sexuálnu túžbu a uvoľňovanie oxidu dusnatého, čo pomáha zvýšiť výkon, vytrvalosť a odolnosť voči fyzickej záťaži. Obsahuje steroidný saponín protodioscín, ktorý stimuluje luteinizačný hormón, zodpovedný za činnosť pohlavných žliaz a tvorbu mužských pohlavných hormónov. Výsledkom optimálnej hormonálnej činnosti je zdravá mužská potencia a pevná erekcia.

Maca peruánska pomáha udržiavať sexuálnu aktivitu, fyzickú kondíciu a má afrodiziakálne účinky. Ako silný adaptogén pozitívne ovplyvňuje hormonálnu rovnováhu, zvyšuje energiu, vytrvalosť, okysličenie krvi a fyzickú silu. Pomáha zlepšiť produkciu a kvalitu spermií u muža, čím pôsobí proti impotencii.

L-arginín pozitívne vplýva na zásobovanie organizmu krvou, pohlavné orgány nevynímajúc, čím prispieva k pevnej erekcii a predchádza erektilnej dysfunkcii. Zlepšuje okysličenie svalstva, vďaka čomu zvyšuje výkonnosť a vytrvalosť.

Ginkgo Biloba – v tradičnej medicíne sa doteraz používa na zvýšenie libida a lepšie prekrvenie pohlavných orgánov. Pomáha totiž zvyšovať hladinu oxidu dusnatého, čo má vplyv na rozšírenie ciev, lepší prietok krvi, okysličenie celého tela a v spojení s L-arginínom, kotvičníkom, či zinkom, sú tak ideálnym prírodnými pomocníkmi na nakopnutie libida a sexuálnych funkcií.Overené, vysoko koncentrované zloženie výživového doplnku ZEREX Klasik priaznivo pôsobí na:


Libido a sexuálnu túžbu – overené prírodné afrodiziaká maca peruánska a kotvičník zemný sa postarajú, aby sa zo spálne nevytratila vášeň.
Erektilnú funkciu a potenciu – Tribulus Terrestris a maca sú životabudiče, ktoré naštartujú mužskú potenciu, a keďže pomáhajú uvoľniť hladkú svalovinu ciev prekrvujúcich pohlavnú sústavu, pozitívne pôsobia aj na kvalitu erekcie.
Výkonnosť a vytrvalosť – rovnomernú tvorbu energie, dostatočný výkon, a viac radostných chvíľ v posteli zabezpečí maca, ginko a L-arginín.Stačí užiť len jednu tabletku.
Produkt má rýchly nástup účinku.
Zerex® je laboratórne testovaný doplnok výživy schválený ÚVZ SR.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zerex Klasik 12 kapsúl

Cena za Zerex Klasik 12 kapsúl je 32.89 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zerex Klasik 12 kapsúl dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zerex Klasik 12 kapsúl – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007981208.

Produkt Zerex Klasik 12 kapsúl nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: Argin-IN pre mužov 45+45 kapsúl zadarmo, Carpatex 1 tobolka, Proerecta LONG 60 kapsúl, Penis XXL creme 200ml

Tabletky na potenciu - Podobné produkty: Zerex Shot 25 ml, Lubrikačný gél MATA HARI Potency 150 ml, Zerex Klasik PLUS 36 kapsúl, Zerex Extralong PLUS 36 kapsúl