Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g

6,99 

Katalógové číslo: 8588007981819 Kategória: ,

Popis

Čaj na potenciu POTENCIA POVZBUDENIE

Originálna receptúra čaju POTENCIA A POVZBUDENIE kombinuje tradičné byliny ako kotvičník zemný, vres obyčajný, pupočník ázijský, slez maurský a damiána. Ich účinky pôsobia priaznivo vaše spoločné intímne chvíle vo dvojici, ktoré sú jedným z pilierov šťastného a spokojného vzťahu. Okrem toho podporia aj celkový výkon v práci či pri tréningu.

Aké bylinky obsahuje čaj na podporu potencie?
Kotvičník zemný:  podporuje sexuálnu túžbu a celkovú fyzickú aj duševnú výkonnosť, u mužov vplýva na zachovanie optimálnej hladiny mužského pohlavného hormónu, u žien prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny estrogénov.Vres obyčajný: priaznivo vplýva na funkciu prostaty, obličiek a močových ciest, prispieva k kvalitnému spánku.Pupočník ázijský (známy aj ako gotu kola): napomáha udržiavať správnu fyzickú a psychickú aktivitu, udržiava optimálnu obranyschopnosť organizmu, stimuluje prekrvenie mozgu.
Slez maurský: prispieva k optimálnej funkcii žalúdka, dýchacích ciest a pokožky.Damiána: priaznivo pôsobí na nervovú sústavu, prispieva k udržiavaniu správnej fyzickej i psychickej aktivity, k zmierneniu úzkosti, dobrej nálade a stimuluje libido.Pravidelným popíjaním týchto chutných byliniek prirodzeným spôsobom prispejete k udržaniu spoločnej „iskry“ a vitality vášho vzťahu. Vďaka tomu si viac vychutnáte krásy (nielen) intímneho života vo dvojici. Štrngnite si spolu na iskrivú budúcnosť!


Bylinky v tejto čajovej zmesi:

priaznivo ovplyvňujú sexuálnu výkonnosť
prispievajú k zvýšeniu libida a podpore potencie
udržujú prirodzenú životnú silu a vitalitu
originálny slovenský produkt
tradičné bylinky na povzbudenie tela aj mysle
prírodné afrodiziakum pre mužov aj pre ženy

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g

Cena za Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g je 6.99 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007981819.

Produkt Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g nájdete v kategórii

Podpora erekcie - V našej kategórii nájdete širokú ponuku produktov na podporu erekcie. Zákazníci môžu zvoliť medzi rôznymi produktmi, ako sú tabletky na erekciu alebo gély na erekciu. Naše tabletky na erekciu sú navrhnuté tak, aby pomáhali zlepšiť krvný obeh v oblasti penisu a zvýšiť sexuálnu výkonnosť. Naše gély na erekciu sú ideálne… Podobné produkty: Blue power 10tbl, Proerecta LONG 60 kapsúl, Simply you ArginMax Forte pre mužov kapsúl 90, Krém na podporu erekcie Boners Erection Cream 100 ml

Tabletky na potenciu - Podobné produkty: Zerex Extralong PLUS 36 kapsúl, 5x Zerex Shot 5 x 25 ml, Zerex Ultragold 100 + 20 kapsúl, Lubrikačný gél MATA HARI Potency 150 ml