Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g

6,99 

Katalógové číslo: 8588007981819 Kategórie: ,

Popis

Čaj na potenciu POTENCIA POVZBUDENIE

Originálna receptúra čaju POTENCIA A POVZBUDENIE kombinuje tradičné byliny ako kotvičník zemný, vres obyčajný, pupočník ázijský, slez maurský a damiána. Ich účinky pôsobia priaznivo vaše spoločné intímne chvíle vo dvojici, ktoré sú jedným z pilierov šťastného a spokojného vzťahu. Okrem toho podporia aj celkový výkon v práci či pri tréningu.

Aké bylinky obsahuje čaj na podporu potencie?
Kotvičník zemný:  podporuje sexuálnu túžbu a celkovú fyzickú aj duševnú výkonnosť, u mužov vplýva na zachovanie optimálnej hladiny mužského pohlavného hormónu, u žien prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny estrogénov.Vres obyčajný: priaznivo vplýva na funkciu prostaty, obličiek a močových ciest, prispieva k kvalitnému spánku.Pupočník ázijský (známy aj ako gotu kola): napomáha udržiavať správnu fyzickú a psychickú aktivitu, udržiava optimálnu obranyschopnosť organizmu, stimuluje prekrvenie mozgu.
Slez maurský: prispieva k optimálnej funkcii žalúdka, dýchacích ciest a pokožky.Damiána: priaznivo pôsobí na nervovú sústavu, prispieva k udržiavaniu správnej fyzickej i psychickej aktivity, k zmierneniu úzkosti, dobrej nálade a stimuluje libido.Pravidelným popíjaním týchto chutných byliniek prirodzeným spôsobom prispejete k udržaniu spoločnej „iskry“ a vitality vášho vzťahu. Vďaka tomu si viac vychutnáte krásy (nielen) intímneho života vo dvojici. Štrngnite si spolu na iskrivú budúcnosť!


Bylinky v tejto čajovej zmesi:

priaznivo ovplyvňujú sexuálnu výkonnosť
prispievajú k zvýšeniu libida a podpore potencie
udržujú prirodzenú životnú silu a vitalitu
originálny slovenský produkt
tradičné bylinky na povzbudenie tela aj mysle
prírodné afrodiziakum pre mužov aj pre ženy

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g

Cena za Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g je 6.99 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007981819.

Produkt Čaj POTENCIA POVZBUDENIE 50 g nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: MycoMedica Cordyceps CS-4 90 kapsúl, Amarex Men Complex 120 kapslí, MAXIMUM penis creme, Proerecta KLASIK 12 tabliet

Tabletky na potenciu - Podobné produkty: Španielske mušky EXTREME WOMEN 30 ml, Zerex Ultragold 100 + 20 kapsúl, Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl, Zerex Klasik 12 kapsúl