Zerex Extralong PLUS 36 kapsúl

43,00 

Katalógové číslo: 8588007981840 Kategórie: ,

Popis

Extralong PLUS na oddialenie ejakulácie


Extralong PLUS je doplnený o dôležité aminokyseliny L-citrulín a L-ornitín, ktoré pomáhajú dosiahnuť ešte pevnejšiu erekciu a predĺžiť čas intímneho zblíženia. Má rýchly nástup účinku.


ZEREX Extralong PLUS čas pre viac spoločných zážitkov bez predčasného konca

Záleží vám na spokojnom sexuálnom živote oboch? Trápia vás myšlienky na príliš skorý koniec a neuspokojenú polovičku? Nervozita a stres zo slabého výkonu v posteli, znížená produkcia mužských hormónov, ale aj problémy s prostatou, to všetko môže narušiť kvalitu intímneho života. Ak nechcete nič riskovať, poistite si vzácne chvíle a vsaďte na rokmi overené prírodné afrodiziaká, nevyhnutné minerály a aminokyseliny, ktoré zabezpečia šťastný život a úprimnú radosť vo dvojici. ZEREX Extralong PLUS pomôže získať kontrolu nad vlastným telom, vďaka čomu sa s partnerkou naladíte na rovnakú vlnu a užijete si spolu dlhšie ako kedykoľvek predtým.

Kotvičník zemný (extrakt z plodu), obsah saponínov 90% podporuje libido, sexuálnu túžbu a uvoľňovanie oxidu dusnatého, čo pomáha zvýšiť výkon, vytrvalosť a odolnosť voči fyzickej záťaži. Obsahuje steroidný saponín protodioscín, ktorý stimuluje luteinizačný hormón zodpovedný za činnosť pohlavných žliaz a tvorbu mužských pohlavných hormónov. Optimálna hormonálna činnosť je ideálnou prevenciou pred vznikom erektilnej dysfunkcie a predčasnej ejakulácie.

L-ornitín je dôležitá aminokyselina podieľajúca sa na tvorbe L-arginínu, v spojení s ktorým pôsobí na lepšie prekrvenie ciev penisu a schopnosť udržať pevnú erekciu čo najdlhšie.

L-citrulín prispieva k okysličeniu a prekrveniu celého tela, vďaka čomu ovplyvňuje kvalitu stoporenia. Zároveň sa podieľa na znížení únavy, zvýšení vtrvalosti a celkovej vitality.

L-arginín pozitívne vplýva na zásobovanie organizmu krvou, pohlavné orgány nevynímajúc, čím prispieva k pevnej erekcii. Zlepšuje okysličenie svalstva, vďaka čomu zvyšuje výkonnosť, vytrvalosť a predchádza príliš skorému vyvrcholeniu.

Zinok umožňuje mužskému telu produkovať testosterón, čím je nápomocný pri problémoch s predčasnou ejakuláciou. Z tohto dôvodu jeho nedostatok môže viesť k výskytu erektilnej dysfunkcie, či impotencie. Zinok je tiež veľmi dôležitý pre fyzický výkon a vytrvalosť organizmu. Okrem toho chráni prostatu pred zväčšením, zápalmi, či rakovinou. Práve ochorenia prostaty patria medzi rizikové faktory, s ktorými môže súvisieť aj predčasné vyvrcholenie.

Ženšen kórejský (Panax ginseng), extrakt z koreňa 80% má priaznivé účinky na erekciu, podporuje fyzické a duševné zdravie, výkonnosť, prispieva k zvýšeniu bdelosti, energie a k dobrej nálade.

Ginko dvojlaločné (Ginkgo Biloba) v tradičnej medicíne sa doteraz používa na zvýšenie libida a lepšie prekrvenie pohlavných orgánov. Pomáha totiž zvyšovať hladinu oxidu dusnatého, čo má vplyv na rozšírenie ciev, lepší prietok krvi, okysličenie celého tela a v spojení s L-arginínom a kotvičníkom, sú tak ideálnymi prírodnými pomocníkmi na nakopnutie libida a sexuálnych funkcií.Získajte kontrolu nad vlastným telom a zlepšite kvalitu intímneho života vďaka vysoko koncetrovanému zloženiu, ktoré prispieva k:Predĺženiu sexuálneho styku
Zvýšeniu výkonu a vytrvalosti
Nakopnutiu libida a sexuálnej túžby
Pevnej a dlhotrvajúcej erekcii
Zvýšeniu sebavedomia
Hormonálnej rovnováhe


Zerex® je laboratórne testovaný doplnok výživy schválený ÚVZ SR.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Zerex Extralong PLUS 36 kapsúl

Cena za Zerex Extralong PLUS 36 kapsúl je 43 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Zerex Extralong PLUS 36 kapsúl dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Zerex Extralong PLUS 36 kapsúl – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007981840.

Produkt Zerex Extralong PLUS 36 kapsúl nájdete v kategórii

Podpora erekcie - Podobné produkty: Simply you ArginMax Forte pre mužov kapsúl 45, Zerex Womex 50 + 10 kapsúl, Krém SEDORY MEN Penis XXL 80 ml, Clavin ORIGINAL 8 + 4 kapsuly zadarmo

Tabletky na potenciu - Podobné produkty: Cobeco Venicon for Men EU 4 tabs, Španielske mušky EXTREME WOMEN 30 ml, HOT Potency Caps For Men 5pack, Kotvičník zemný 90% saponínov 80 + 20 kapsúl