Manžeta na vak. pumpy UNIVERSAL clear

7,10 

Katalógové číslo: 716770060136 Kategória: Značka:

Popis

Táto manžeta UNIVERSAL clear na vákuovú pumpu, od svetoznámeho výrobcu erotických pomôcok California Exotic, je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu. Hodí sa na všetky typy púmp až do priemeru 8 cm. Je mäkká a elastická. Ľahko udržiavateľná – stačí umyť teplým mydlovým roztokom a prúdom tečúcej vody. Ponúkame tiež v prevedení UNIVERSAL smoke. Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

Parametre:
Farba: transparentná
Materiál: čistý silikón
Dĺžka: 6 cm
Priemer: 6 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Manžeta na vak. pumpy UNIVERSAL clear

Cena za Manžeta na vak. pumpy UNIVERSAL clear je 7.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Manžeta na vak. pumpy UNIVERSAL clear dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Manžeta na vak. pumpy UNIVERSAL clear – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770060136.

Produkt Manžeta na vak. pumpy UNIVERSAL clear nájdete v kategórii

Vákuové pumpy - Podobné produkty: Vakuová pumpa Pipedream FFE Vibrating Pussy Pump, Vakuová pumpa CHROME LINE, Bathmate HydroXtreme 11, You2Toys The Black Treasure