Manžeta na PUMPU universal

12,30 

Katalógové číslo: 716770023421 Kategória: Značka:

Popis

Dve manžety na pumpu universal čiernej a telovej farby z príjemného a ľahko udržiavateľného materiálu. Tieto latexové návleky slúžia ako náhradný návleky pre všetky bežné vákuové pumpy. Ďalšie produkty značky CALIFORNIA EXOTIC nájdete tu.

Parametre:
Farba: telová, čierna
Materiál: latex
Dĺžka: 10 cm
Priemer: 8 cm

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Manžeta na PUMPU universal

Cena za Manžeta na PUMPU universal je 12.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Manžeta na PUMPU universal dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Manžeta na PUMPU universal – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 716770023421.

Produkt Manžeta na PUMPU universal nájdete v kategórii

Vákuové pumpy - Podobné produkty: Vakuová pumpa Bad Kitty, Pumpa pre ženy Bad Kitty Vagina Sucker transparentná, Vakuová pumpa BATHMATE HYDRO 7 red, Pipedream Fantasy For Her ULTIMATE PLEASURE