Sprej PJUR MY SPRAY 20 ml

10,29 

Katalógové číslo: 827160113575 Kategória:

Popis

Ste žena, ktorá si maximálne užíva sexuálne zážitky a hľadáte spôsob, ako túto hranicu ešte posunúť? Vyskúšajte tento fantastický intímny sprej PJUR MY SPRAY, ktorý bol vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré chcú viac. Jeho špeciálne zloženie podporuje krvný obeh v oblasti genitálií, čím zvyšuje citlivosť a zážitok zo sexu či masturbácie. Stimulačný účinok v podobe zahrievania a vzrušujúceho brnenia vystrelí vaše vnímanie až na vrchol extázy tak mocne, že si ho obľúbite už po prvom použití. Praktická fľaštička s rozprašovačom uľahčí aplikáciu.
Je pre vás sex zábava a hľadáte stále nové spôsoby, ako si okoreniť milostné hrátky? Vychutnajte si dokonalý orgazmus.
Celý sortiment značky Pjur nájdete tu.

Prečo si vybrať sprej PJUR MY SPRAY 20 ml:

unikátny intímny sprej špeciálne vyvinutý pre dokonalé orgazmické pocity žien
jedinečné zloženie stimuluje oblasť vagíny a podporuje krvný obeh
ponúka vzrušujúce brnenie a hrejivý pocit
zvyšuje sexuálne zážitky na maximum a okorení vaše hrátky
praktická fľaštička s rozprašovačom uľahčí aplikáciu

Parametre:
Farba: transparentná
Vôňa: bez vône
Obsah: 20 ml
Zloženie: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Aqua, Methyl Nicotinate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sprej PJUR MY SPRAY 20 ml

Cena za Sprej PJUR MY SPRAY 20 ml je 10.29 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sprej PJUR MY SPRAY 20 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sprej PJUR MY SPRAY 20 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 827160113575.

Produkt Sprej PJUR MY SPRAY 20 ml nájdete v kategórii

Feromóny pre ženy - Ponuka feromónov pre ženy, ktoré môžu pomôcť zvýšiť vašu príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partnerov. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Naše výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, vrátane zvýšenia chuti na sex… Podobné produkty: Balzam Loovara GET HIM 50 ml, Feromóny Eye of Love UNSCENTED MALE pre mužov aj ženy 10 ml, Parfém Eye of Love EVENING DELIGHT s feromónmi pre ženy 10 ml, Krém s feromónmi INTT Pheros Fantasy 100 ml