Španielské kvapky SPANISH DROPS 15 ml

4,93 

Katalógové číslo: 8717344178778 Kategória:

Popis

Kto by nepoznal pojem španielske mušky? Tieto kvapky SPANISH DROPS o obsahu 15 ml vám ponúka prémiovú zlatú kvalitu najznámejšieho afrodiziaka na svete. Ich zloženie, obsah vitamínu C a L-Arginínu vybúri váš sexuálny apetít a zažite s nimi veľa vzrušujúcej zábavy. Sú určené ako pre ženy, tak aj pre mužov.
Použitie: Nakvapkajte 3 ml (15 kvapiek) pod jazyk asi 30 minút pred stykom. Použite maximálne raz denne. Neprekračujte dennú doporučenú dávku.

Prečo si vybrať španielske kvapky SPANISH DROPS 15 ml:

afrodiziakum kvapky pre mužov aj ženy
obsahujú vitamín C a L-Arginín
prémiová kvalita španielskych mušiek
silná koncentrácia stimulujúcich látok
navodzujú príjemnú erotickú atmosféru

Parametre:
Farba: transparentná
Obsah: 15 ml
Dávkovanie: 3 ml (15 kvapiek) pod jazyk 30 min. pred stykom
Zloženie v 3 ml: Water, 40,5 mg L-Arginine, 15 mg Vitamín C, Preservatives E211, E202

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Španielské kvapky SPANISH DROPS 15 ml

Cena za Španielské kvapky SPANISH DROPS 15 ml je 4.93 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Španielské kvapky SPANISH DROPS 15 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Španielské kvapky SPANISH DROPS 15 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8717344178778.

Produkt Španielské kvapky SPANISH DROPS 15 ml nájdete v kategórii

Španielske mušky - Podobné produkty: Španielské mušky HOT PASSION 15 ml, Spanish Fly Men GOLD Strong 30ml, Španielské kvapky LOVE DROPS 15 ml, Sex Elixir Premium 100 ml