Sada krúžkov na penis ZOLO CLASSIC STRETCHY 3 ks modrá

10,50 

Katalógové číslo: 848416006205 Kategória: Značka:

Popis

Prečo si vybrať:

zdravotne nezávadný, hodvábne jemný silikón
výnimočne pružný materiál sa skvele prispôsobí
skvalitní a predĺži erekciu a oddiali ejakuláciu
tri rozmery pre presne sadnúcu veľkosť
ideálne pre väčší priemer penisu

Popis produktu:
Páni, uspokojte svoju partnerku naplno a vychutnávajte si milostné okamihy bez predčasného ukončenia vašich hier. Táto fantastická sada krúžkov vám ponúka dokonalé prevedenie, ktoré bude zárukou vašej spokojnosti. Krúžky určené pre väčší priemer penisu si zamilujete na prvú skúsenosť. V balení nájdete tri rôzne veľkosti s minimálnym rozdielom, aby vám skvele sadli a odviedli dobrú prácu.

Materiál a vzhľad:
Sú vyrobené z hodvábne jemného silikónu modrej farby so zamatovo hladkým povrchom, ktorý pohladí vaše partie s neuveriteľnou nežnosťou a je úplne nezávadný pre ľudskú pokožku. Vynikajú vo svojej pružnosti, čo uľahčí nasadenie a napriek tomu sú pevné, aby priškrtili nahromadenú krv v penise, čím predĺžia erekciu a oddialia ejakuláciu. Vďaka tomu sa stanete výkonným trebárs po celú noc. Možno ich použiť súčasne aj ako krúžok na semenníky, takže podporia pikantný tlak vo vašom rozkroku.

Vodotesnosť:
Krúžky sú plne vodotesné pre nespútané hrátky v sprche alebo vo vani.

Odporúčania a údržba:
V prípade lubrikácie odporúčame len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu týchto hračiek.
Pred aj po každom použití ich opláchnite pod vlažnou vodou a následne aplikujte čistič erotických pomôcok, ktorý ich zbaví baktérií pre vašu bezpečnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sada krúžkov na penis ZOLO CLASSIC STRETCHY 3 ks modrá

Cena za Sada krúžkov na penis ZOLO CLASSIC STRETCHY 3 ks modrá je 10.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sada krúžkov na penis ZOLO CLASSIC STRETCHY 3 ks modrá dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sada krúžkov na penis ZOLO CLASSIC STRETCHY 3 ks modrá – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 848416006205.

Produkt Sada krúžkov na penis ZOLO CLASSIC STRETCHY 3 ks modrá nájdete v kategórii

Návleky, nadstavce a krúžky na penis - Podobné produkty: Andro Extender, Sada krúžkov na penis NS Novelties RENEGADE DYNO čierna, NS Novelties Renegade Ribbed Sleeve, Návlek na penis Fantasy X-tensions Perfect 2 with Ball Strap