Feromóny DESIRE Invisible bez parfému – pre ženy

4,79 

Katalógové číslo: 5907662350984 Kategórií:

Popis

Exkluzívny koncentrát feromónov špeciálne vyvinutý pre ženy je ukrytý v malom flakóne s guličkou pre pohodlnejšiu aplikáciu. Feromóny sú látky produkované človekom, ktoré pôsobia na opačné pohlavie. Vzbudzujú v ňom túžbu a sexuálne nutkanie. Koncentrát je neparfumovaný, navrhnutý pre každodenné používanie ako bežný parfum, stačí ho aplikovať na ušné lalôčiky, krk, paže či zápästia, podľa potreby. Staňte sa neodolateľnou zvodkyňou a vyvolajte v mužoch túžbu a chtíč.

Prečo si vybrať feromóny DESIRE Invisible bez parfumu – pre ženy:

diskrétne mini balenie – zmestí sa do každej kabelky
čisté feromóny s guličkovým aplikátorom
ideálne v kombinácii s vašim obľúbeným parfumom
neobsahuje alkohol ani parfum

Parametre:
Obsah: 5 ml
Složenie: Propylenglycol, Feromon
Upozornenie: neužívajte vnútorne!

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Feromóny DESIRE Invisible bez parfému – pre ženy

Cena za Feromóny DESIRE Invisible bez parfému – pre ženy je 4.79 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Feromóny DESIRE Invisible bez parfému – pre ženy dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Feromóny DESIRE Invisible bez parfému – pre ženy – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5907662350984.

Produkt Feromóny DESIRE Invisible bez parfému – pre ženy nájdete v kategórii

Feromóny pre ženy - Ponuka feromónov pre ženy, ktoré môžu pomôcť zvýšiť vašu príťažlivosť a sexuálne vzrušenie partnerov. Naše feromóny sú navrhnuté tak, aby zvyšovali váš sexuálny potenciál a pomáhali vám dosiahnuť lepší sexuálny život. Naše výrobky obsahujú rôzne zmesi feromónov, ktoré môžu mať rôzne účinky na opačné pohlavie, vrátane zvýšenia chuti na sex… Podobné produkty: Toaletná voda RUF TABOO ESPIEGLE Sensual Fragrance For Her 50 ml, Sprej PJUR MY SPRAY 20 ml, Bomba do kúpeľa Obsessive SPICYNESS s feromónmi 100 g, Feromóny Orgie Sensfeel™ for Woman Eau De Toilette 50 ml