Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating

87,65 

Katalógové číslo: P20374 Kategórie: , ,

Popis

Nafukovacia panák GLADIATOR Love Doll vibrating z kvalitného vinylového materiálu od značky Pipedream rozsekne vaše predstavy a premení ich na skutočnosť! Tento tmavovlasý fešák je teraz v ringu, aby potešil všetky ženy aj mužov bez rozdielu.

 

Pevná hlava ponúka otvorené ústa bez otvoru s vypláznutým mäkkým jazykom, ktorý je vibračná a bude pripravený vás dráždiť. Môžete nechať stimulovať vašu lastúrku, análik alebo semenníky. Odnímateľný vibrátor tvare penisu z realistického materiálu je na dotyk ako pravý a nikdy nepoľaví aby vydržal až do vášho konca. Jazyk aj penis sú na káblové diaľkové ovládanie. Pohon je zaistený tromi batériami typu C, ktoré nie sú súčasťou balenia.

 

Nezaťažujte panáka celú váhou tela, aby nedošlo k jeho pretrhnutiu. Vyhnite sa kontaktu s ostrými a špicatými predmetmi, mohlo by dôjsť k prepichnutiu materiálu. Používajte len lubrikačný gél na vodnej báze.

 

Nafukovacie spoločník pre osamelých mužov aj ženy, kvalitné vinylový materiál, pevnejšie tvarovaný tvár a maľované tvary tela vrátane ochlpenia, mäkký vibrujúci jazýček pre orálny uspokojenie a realistický vibrátor v tvare penisu na káblové diaľkové ovládanie ovládané nezávisle na sebe.

Nafukovacia panák GLADIATOR Love Doll vibrating z kvalitného vinylového materiálu od značky Pipedream rozsekne vaše predstavy a premeny je v skutočnosti! Tento tmavovlasý fešák je teraz v ringu, aby potešil všetky ženy aj mužov bez rozdielu.

 

Pevná hlava ponúka otvorenú ústam bez otvorenia s vyplneným mäkkým jazykom, ktorý je vibračná a bude pripravený vás dráždiť na kľúči. Môžete jej zakleknout a nechať stimulovať vašu lastúrku, análik alebo semenníky. Odnímateľný vibrátor tvare penisu s odhaleným žaluďom z realistického materiálu je na dotyk ako pravý a nikdy nepoľaví, aby vydržal až do konca. Jazyk aj penis sú na káblové diaľkové ovládanie, aby bol chlapec pod kontrolou a plnil len vaše požiadavky. Oba možno ovládať výrobou na seba vďaka posuvným tlačidlám. Pohon je zaistený tromi batériami typu C, ktoré nie sú súčasťou balenia.

 

Užívajte si gladiátorské hry priamo vo vašej spálni a povzbudzujte je na vyššej úrovni.

 

Prečo zrovna panáka nafukovacieho Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating: nafukovacie spoločník pre osamelých mužov aj ženy, kvalitné vinylový materiál, pevnejšie tvarovaný tvár a maľované tvary tela vrátane ochlpenia, mäkký vibrujúci jazýček pre orálny uspokojenie a realistický vibrátor v tvare penisu na káblové diaľkové ovládanie ovládané na sebe.

Nezaťažujte panáka celú váhou tela, aby nedošlo k jeho pretrhnutiu. Vyhnite sa kontaktom s ostrými a špičkovými pr

edmety, mohlo by dôjsť k prepichnutiu materiálu. Používajte len lubrikačný gél na vodnej báze.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating

Cena za Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating je 87.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20374.

Produkt Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating nájdete v kategórii

Nafukovací panáci - Podobné produkty: You2Toys Mista Cool

Nafukovacie panny - Podobné produkty: You2Toys Natalie, You2Toys She loves you Letícia, NMC Jezebel Ryding, You2Toys Storm

PRE MUŽOV - Podobné produkty: Simply you ArginMax Forte pre mužov kapsúl 90, Satisfyer Swordsman cockring – blue, L4CE by C4M Trunk Black – XL, My Size Pro 72mm 36ks