You2Toys Mista Cool

42,27 

Katalógové číslo: P20389 Kategórie: , ,

Popis

Hľadáte vtipný darček pre svojich pre svoje priateľky, alebo Vás len partner omrzel? Potom práve pre Vás tu máme tohto svalnatého krásavca.

Nafukovacia panák Mista Coll Male Love Doll je nkrásný muž, ktorý Vám dopraje neustálu dávku vzrušenia.

 

Jeho krásny tvár je tvorený z fotopotlačou a to so všetkými detailmi. Jeho svalnaté telo je dokonale vykreslené, aby ste vnímala každý jeho sval. Disponuje 20cm dlhým penisom, ktorý nie je treba nafukovať. Ústa má zavretá, ale má tesný análny otvor.

 

Pred použitím doporučujeme použiť lubrikačný gél a po použití ošetriť dezinfekčným čistiacim prostriedkom. Tak bude Váš drahý kedykoľvek pripravený.

Hľadáte vtipný darček pre svojich pre vašu priateľku, alebo vás len partner omrzel? Potom práve pre vás tu máme tohto svalnatého krásavca!

 

Nafukovacia panák Mista Coll Male Love Doll je nkrásný muž, ktorý vám dopraje neustálu kontrolu vzrušenie.

 

Jeho krásny tvár je tvorený z kvalitného fotopotlačou a do všetkých podrobností. Jeho svalnaté telo je nádherne vykreslené, aby ste vnímali každý jeho sval a nechali sa tak zviesť do vašej fantázie s týmto skvelým milencom. Disponuje 20cm dlhý penisom, ktorý nie je treba nafukovať. Ústa má zavretá, ale má tesný análny otvor.

 

Pred použitím použite lubrikačný gél a po milostnom akte ošetrujte dezinfekčným čistiacim prostriedkom. Tak bude Váš drahý kedykoľvek pripravený, postarané o všetky Vaše túžby.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí You2Toys Mista Cool

Cena za You2Toys Mista Cool je 42.27 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o You2Toys Mista Cool dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. You2Toys Mista Cool – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20389.

Produkt You2Toys Mista Cool nájdete v kategórii

Nafukovací panáci - Podobné produkty: Pipedream GLADIATOR Love Doll vibrating

Nafukovacie panny - Podobné produkty: You2Toys She loves you Letícia, NMC Jezebel Ryding, You2Toys Naughty Housewife Love Doll, You2Toys Love Doll Ocean

PRE MUŽOV - Podobné produkty: London Extra Special 100 ks, Otouch AIRTURN 3, EXS Extreme 3in1 144 ks, Durex Elite Intimate Feel 144 ks