You2Toys Love Doll Fire

23,04 

Katalógové číslo: P20517 Kategórie: ,

Popis

Nafukovacia panna s ohnivými vlasmi tí splní každé tvoje želanie.

Panna je v životnej veľkosti s krásnu postavu a dokonalými veľkými prsiami. Má tri milostné otvory: pusa, vagína a zadoček. Všetky otvory sú flexibilné a ľahko sa prispôsobí. Všetko je z príjemného mäkčeného PVC, ktoré ľahko umy pod tečúcou vodou.

Odporúčame použiť lubrikačný gél.

Nafukovacia panna s ohnivými vlasmi tí splní každé tvoje želanie.

Panna je v životnej veľkosti. Má krásnu postavu a dokonalá veľké prsia. Môže ťa uspokojiť tromi milostnými otvormi: pusinkou, vagínou i zadočkom. Všetky otvory sú flexibilné a ľahko sa ti prispôsobí.

Všetko je z príjemného mäkčeného PVC, ktoré ľahko umy pod tečúcou vodou.

Odporúčame použiť lubrikačný gél.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí You2Toys Love Doll Fire

Cena za You2Toys Love Doll Fire je 23.04 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o You2Toys Love Doll Fire dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. You2Toys Love Doll Fire – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20517.

Produkt You2Toys Love Doll Fire nájdete v kategórii

Nafukovacie panny - Podobné produkty: Nafukovacia panna Mandy, NMC Tessa Cum Swallowing Doll, NMC Diana Stretch, You2Toys Pamela Love Doll

PRE MUŽOV - Podobné produkty: We-Vibe Pivot, Sagami Original 0.02 12ks, Vibračný krúžok Silver Bird, Cobeco Pharma Stud Delay Spray 15ml