Pherofem Feromónový parfém dámsky 15 ml

9,96 

Katalógové číslo: P20478 Kategórie: ,

Popis

Parfum, ktorý v sebe skrýva neodolateľné feromóny, ktoré priťahujú muža. Pherofem Eau de Parfum vám tiež pomôže navodiť tú správnu atmosféru, nech ste kdekoľvek.

 

Takýto feromón by mala vlastniť každá žena a predovšetkým pri zvádzaní, a to kvôli posilneniu zmyselnosti, podpore mužskej túžby a prínosu k pozitívnemu duševnému rozpoloženie.

Dámsky parfém s extra silnou dávkou feromónov v krásnom flakóne v tvare ženského tela.

 

Tento parfum v sebe skrýva neodolateľné feromóny, ktoré priťahujú muža. Pherofem Eau de Parfum vám tiež pomôže navodiť tú správnu atmosféru, nech ste kdekoľvek.

 

Takýto feromón by mala vlastniť každá žena pri zvádzaní opačného pohlavia, a to kvôli posilneniu zmyselnosti, podpore prirodzenej mužskej túžby a prínosu k pozitívnemu duševnému rozpoloženie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pherofem Feromónový parfém dámsky 15 ml

Cena za Pherofem Feromónový parfém dámsky 15 ml je 9.96 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pherofem Feromónový parfém dámsky 15 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pherofem Feromónový parfém dámsky 15 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20478.

Produkt Pherofem Feromónový parfém dámsky 15 ml nájdete v kategórii

DROGÉRIA - Podobné produkty: Cobeco Pharma CC Bust Booster 60 ml, Parfém HOT Shiatsu Fragrance grey s feromónmi pre mužov 50 ml, Lovely Lovers BeMine Enigma Pheromone Parfum Woman 2ml, Batéria Energizer Alkaline power AA 1 ks

Feromóny - Podobné produkty: Orgie Sensfeel for Man Seduction Elixir 10 in 1 100ml, Parfém MAI PHERO PERFUME FEMININE 30 ml, Feromóny Orgie Sensfeel™ for Woman Eau De Toilette 50 ml, LOVELY LOVERS BeMINE 10ml