Pheromen Feromónový parfém pánsky 15 ml

9,58 

Katalógové číslo: P20457 Kategórie: ,

Popis

Pheromen Eau de Parfum 15ml je parfum, ktorý obsahuje feromóny. Pheromen Eau de Parfum je vo flakóne v tvare mužského torza.

 

Parfém má príjemnú pánsku vôňu, ktorá sa po nanesení pár kvapiek na telo krásne rozvonia a zvyšuje sa tak sexuálnu príťažlivosť.

Feromóny sú prírodné látky pôsobiace sexuálnu rozkoš u opačného pohlavia a skryto, ale účinne navodzujú sexuálne atmosféru.

 

Pheromen Eau de Parfum 15ml je parfum obsahujúci feromóny. Pheromen Eau de Parfum je vo flakóne v tvare mužského torza.

 

Parfém vydáva príjemnú pánsku vôňu, ktorá sa po nanesení pár kvapiek na telo krásne rozvonia a zvyšuje tak sexuálnu príťažlivosť u žien.

Feromóny sú prírodné látky, ktoré spôsobí na sexuálnu rozkoš u opačného pohlavia a skryto, ale účinne navodzujú sexuálne atmosféru.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pheromen Feromónový parfém pánsky 15 ml

Cena za Pheromen Feromónový parfém pánsky 15 ml je 9.58 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pheromen Feromónový parfém pánsky 15 ml dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pheromen Feromónový parfém pánsky 15 ml – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód P20457.

Produkt Pheromen Feromónový parfém pánsky 15 ml nájdete v kategórii

DROGÉRIA - Podobné produkty: Batéria Energizer Alkaline LR44-A76 4 ks, Taboo Him 50 ml, Parfém HOT DUBAI limited edition man s feromónmi 30 ml, Feromóny Orgie Sensfeel™ for Woman Eau De Toilette 50 ml

Feromóny - Podobné produkty: Telový sprej SECRET PLAY AFRODITA BODY MIST pre ženy 6 ml, Love Desire woman 50 ml, Bijoux Indiscrets L’essence De Boudoir Bed & Lingerie Perfume 130ml, Lovely Lovers BeMine Destiny For Man 50ml