Návlek Mystim OPUS E SLEEVE VAGINA

51,50 

Katalógové číslo: 4260152463580 Kategória: Značka:

Popis

Vlastníte masturbátor OPUS E a stala sa vám s jeho rukávom nehoda alebo vykazuje známky opotrebenia? Alebo by ste radi vyskúšali iný tvar, než aký máte doma? Nezúfajte. Nemusíte ho kupovať celý znova. Pre tieto prípady tu pre vás máme náhradný návlek Mystim OPUS E SLEEVE VAGINA. Rukáv v tvare krásne prirodzené lasturky z termoplastického elastoméru, ktorý verne napodobňuje ľudskú kožu, perfektne prijíma teplo a dokáže ho udržať, čo ponúka vskutku autentický zážitok zo zásunu. Čo vás iste prekvapí je vnútorný stimulačný tunel, ktorý nielen že imituje bod G, ale je duálnej hustoty. To znamená, že vnútro je tuhšie pre úplne dokonalý dráždivý pocit každým pohybom. Jeho záhyby, drážky a výstupky sú inšpirované ženským vnútrom, takže takmer nespoznáte rozdiel od naozajstného sexu. Na bokoch disponuje dierkami, do ktorých patria vaše elektródy z masturbátora OPUS E pre pripojenie k elektro stimulácii. Elektródy nie sú súčasťou balenia.
Kúpte si nový návlek a vaša vzrušujúca jazda môže opäť začať.
V prípade lubrikácie doporučujeme len gély na vodnej báze, aby nedošlo k poškodeniu povrchu. Celú našu ponuku nájdete tu.
Po každom použití stačí vložku masturbátora vytiahnuť a poriadne prepláchnuť pod teplou vodou bez použitia mydla. Odporúčame použiť čistič erotických pomôcok a po úplnom vysušení poprášiť púdrom na masturbátory alebo kukuričným škrobom.

Upozornenie: Na zvýšenie vodivosti použite vždy špeciálny gél pre elektro sex. Nepoužívajte v oblasti srdca a hlavy, vyhnite sa aj oblasti krku, svalové sťahy môžu spôsobiť udusenie. Osoby s elektro alebo kovovými implantátmi, vrátane osôb s chorobami srdca by nemali elektro pomôcky používať bez konzultácie s lekárom. Nepoužívajte v tehotenstve. Nepoužívajte v blízkosti horľavých materiálov. Používajte len na nepoškodenú pokožku. Držte mimo dosahu detí. Používajte len originálne príslušenstvo.

Prečo si vybrať návlek Mystim OPUS E SLEEVE VAGINA:

náhradný návlek pre masturbátor Mystim OPUS E s možnosťou elektro stimulácie
vnútorný stimulačný tunel dvojitej hustoty s imitáciou bodu G
kvalitný veľmi príjemný termoplastický elastomér napodobňujúci ľudskú kožu
veľmi rozťažný a prispôsobivý vstup
ľahká údržba

Parametre:

Farba: telová
Materiál: termoplastický elastomér
Rozmery: celková dĺžka 18,5 cm, použiteľná dĺžka 18 cm, priemer roztiahnuteľný od 1 cm
Vibrácie: nie
E-stimulácia: áno
Vodeodolnosť: áno
Lubrikácia: lubrikanty na vodnej báze

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Návlek Mystim OPUS E SLEEVE VAGINA

Cena za Návlek Mystim OPUS E SLEEVE VAGINA je 51.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Návlek Mystim OPUS E SLEEVE VAGINA dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Návlek Mystim OPUS E SLEEVE VAGINA – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na erotické pomôcky Vás zákazníkov. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4260152463580.

Produkt Návlek Mystim OPUS E SLEEVE VAGINA nájdete v kategórii

Umelé vaginy, orály, anály, masturbátory - Podobné produkty: Masturbátor FLESHLIGHT Nicole Aniston Fit, Masturbátor FLESHJACK FleshSack, Masturbátor TENGA ORIGINAL VACUUM Cup, Masturbátor TENGA Crysta Ball